Mordercze zakonnice i niepokalane poczęcie – tak zapowiada się horror z Sydney Sweeney

Sydney Sweeney pojawi się już za chwilę na dużym ekranie w superbohaterskiej produkcji od Sony, ale zobaczymy ją niedługo także w jeszcze innej roli. Aktorka znana z „Euforii” i komedii „Tylko nie ty” zagrała główną rolę w horrorze psychologicznymImmaculate”, który doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna.

Sydney Sweeney jako zakonnica w nowym horrorze

Sydney Sweeney wcieliła się w filmie w Cecilii, pobożną zakonnicę, która przenosi się do włoskiego klasztoru położonego na malowniczej wsi. Zostaje tam ciepło przyjęta przez inne siostry, ale pobyt zostaje szybko zakłócony i zamienia się w koszmar, gdy Cecilia zdaje sobie sprawę, że jej nowy dom skrywa mroczne i przerażające tajemnice prowadzące do wielkiego cierpienia.

W obsadzie produkcji są także: Àlvaro Morte znany z roli Profesora w serialu „Dom z papieru” oraz, Dora Romano, Giorgio Colangeli, Simona Tabasco, Benedetta Porcaroli i Giampiero Judica. 

Sprawdź też: Sony i Marvel kłócą się o Spider-Mana. Garfield i Maguire znowu się pojawią?

Film wyreżyserowany przez Michaela Mohana powstawał pod skrzydłami wytwórni Black Bear Pictures. Scenariusz napisał Andrew Lobel, a Sweeney jest także producentką przedsięwzięcia wraz z Davidem Bernadem, Jonathanem Davino, Teddym Schwarzmanem oraz Michaelem Heimlerem. Na stanowiskach producentów wykonawczych znaleźli się John Friedberg, Christopher Casanova i Will Greenfield. Kinowa premiera „Immaculate” odbędzie się już 22 marca bieżącego roku.

zdj. depositphotos / Neon