Na 3. sezon „The Bear” trzeba będzie poczekć. Wiemy, kiedy Jeremy Allen White wróci na plan

Choć należąca do Disneya stacja FX rozwiała niedawno wątpliwości co do przedłużenia serialu „The Bear”, na kolejny sezon trzeba będzie jeszcze długo poczekać. W nowym raporcie czytamy, na kiedy wyznaczono początek okresu zdjęciowego.

Jeremy Allen White wróci na plan „The Bear” dopiero za kilka miesięcy

Początkiem tego miesiąca włodarze FX zdecydowali się na złożenie oficjalnego zamówienia trzeciego sezonu jednej ze swych flagowych serii. Produkcja z Jeremym Allenem Whitem w roli głównej powróci z kolejnymi odcinkami, ale stanie się to najwcześniej dopiero pod koniec przyszłego roku. Na taki czas oczekiwania na następne odcinki wskazuje ujawniony właśnie przez źródła Deadline'u plan wobec rozpoczęcia prac produkcyjnych. Na łamach tego serwisu czytamy, że ekipa „Miśka” rozpocznie realizację nowych odcinków dopiero na przełomie lutego i marca 2024.  

W drugim sezonie Carmy (w tej roli pojawia się White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) podjęli się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w lokal na wyższym poziomie. Okazało się jednak, że nie jest to wcale proste zadanie. W toku serii widzów zaskoczono kilkoma gwiazdorskimi występami epizodycznymi. W produkcji pojawili się tacy aktorzy jak: Jamie Lee Curtis, Bob Odenkirk, Sarah Paulson, John Mulaney, Olivia Colman i Gillian Jacobs.

W niedawnej rozmowie Jeremy Allen White wyjawił, że nie otrzymał jeszcze scenariuszy następnego sezonu, ale liczy na to, że w nowych odcinkach znajdzie się miejsce na kolejne nieoczekiwane camea. Główny aktor serii przyznał, że marzy o zaangażowaniu do „The BearSama Rockwella i Johna Turturro

Przypomnijmy, że w Polsce drugi sezon „Miśka” debiutował w ramach oferty platformy streamingowej Disney+ jeszcze na początku sierpnia tego roku, czyli kilka tygodni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy sezon zebrał od krytyków 100% pozytywnych recenzji (przy 79 tekstach) w serwisie Rotten Tomatoes. Druga seria mogła z kolei liczyć na 99% pozytywnych recenzji od krytyków – przy 102 tekstach serial zebrał zaledwie jedną negatywną opinię, a średnia ocena wyniosła aż 9,20 na 10.

Źródło: Deadline / zdj. Disney