Na ekranizację tej książki czekały pokolenia Polaków. Mamy zwiastun filmu „O psie, który jeździł koleją”

Dystrybutor Kino Świat pokazał widzom kolejny zwiastun ekranizacji kultowego opowiadania pt. „O psie, który jeździł koleją” autorstwa Romana Pisarskiego. Zobaczcie, jak zapowiada się film familijny, w którym twórcy zaproponują nam nowe zakończenie historii uwielbianej przez pokolenia Polaków. Obraz trafi do naszych kin już w przyszłym miesiącu.

Co zobaczymy w „O psie, który jeździł koleją”? Twórcy szykują nowe zakończenie

Życie Zuzi, której tata Piotr pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji.

Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Sprawdź też: Kim jest Pan Samochodzik? PRL-owski Indiana Jones wraca w nowym filmie Netfliksa

Kto gra w filmie „O psie, który jeździł koleją”? Kiedy premiera?

W głównych rolach ekranizacji „O psie, który jeździł koleją” występują: Liliana Zajbert („Kruk”), Mateusz Damięcki („Furioza”), Adam Woronowicz („The Office PL”), Monika Pikuła („Teściowie”), a także Maksymilian Zieliński („Rodzina na Maxa”). Film wyreżyserowała Magdalena Nieć na podstawie skryptu sporządzonego przez Marcina Siemiątkowskiego i Mojcę Tirs (seria „365 dni”).

Na przygodę z filmem „O psie, który jeździł koleją” wybierzemy się dokładnie 25 sierpnia.

Może zainteresuje Cię: Polski hit familijny powraca! Pierwsze zdjęcia z filmu „Za duży na bajki 2”

Zdj. Kino Świat