Na ich powrót czekaliście. Rick i Michonne w nowym serialu w uniwersum „The Walking Dead”

Nadchodzi kolejny spin-off popularnego serialu „The Walking Dead”. Do świata żywych trupów wracają w nim Rick Grimes i Michonne. Produkcja o podtytule „The Ones Who Live” doczekała się pełnego zwiastuna. Premiera już w przyszłym miesiącu.

Rick i Michonne dostali własny serial w uniwersum „The Walking Dead

Emisja głównego serialu „The Walking Dead” została już dawno zakończona, ale stacja AMC cały czas rozwija swoje uniwersum żywych trupów za sprawą spin-offów. Widzieliśmy już dwa z nich, z których jeden koncentrował się na przygodach Maggie i Negana, a drugi na samotnej wędrówce Daryla Dixona. Teraz przyszła pora na produkcję, która ponownie zjednoczy jednych z najpopularniejszych bohaterów serialu. Mowa oczywiście o Ricku i Michonne.

Już 25 lutego na platformie AMC+ zadebiutuje produkcja „The Walking Dead: The Ones Who Live”, w której zobaczymy dalsze losy Ricka i jego żony. Akcja rozgrywa się sześć lat po zaginięciu bohatera, w którego wciela się Andrew Lincoln. Na ten moment nie wiemy jeszcze, kiedy serial będzie pokazywany w Polsce. Niestety  do tej pory żaden ze spin-offów nie doczekał się premiery w naszym kraju.

Sprawdź też: Tą nowością od Apple TV+ warto się zainteresować! To serialowy kryminał.

Ich losy zmieniły się pod wpływem zmienionego świata. Dzieli ich tysiące kilometrów, niepowstrzymana siła i duchy tego, kim byli. Rick i Michonne zostają rzuceni w inny świat, zbudowany na wojnie przeciwko umarłym… I ostatecznie, wojnie przeciwko żywym. Czy zdołają odnaleźć drogę — do siebie nawzajem i do tego, kim byli wcześniej — znajdując się w zupełnie nowych okolicznościach? Czy będą od tej pory wrogami? Kochankami? Ofiarami? Zwycięzcami? Czy bez siebie, nawet jeśli przeżyją, odkryją, że sami stali się... Żywymi Trupami?.

Za serial odpowiada Scott M. Gimple pełniący rolę showrunnera i producenta wykonawczego. W rolach głównych wracają oczywiście Andrew Lincoln i Danai Gurira. W pozostałych rolach występują natomiast: Frankie Quinones, Pollyanna McIntosh, Lesley-Ann Brandt, a także Terry O'Quinn znany doskonale widzom „Zagubionych” z roli Johna Locke'a.

Lincoln wcielający głównego bohatera serialu „The Walking Dead” pożegnał się z serialem w dziewiątym sezonie. Z kolei Gurira dołączyła do stałej obsady w trzeciej serii i przez kolejne siedem serii pozostawała jedną z głównych gwiazd produkcji.

zdj. AMC