Na Netflix trafi kolejny świetny serial od HBO Max! Wywalczymy nowy sezon?

Netflix się nie zatrzymuje. Streamingowy gigant pozyskał niedawno prawa do kolejnego serialu produkowanego przez HBO Max. Mamy już pewność, że „Wojownik” anulowany po trzech sezonach pojawi się na Netfliksie także w Polsce. Czy widzom uda się wywalczyć wznowienie produkcji i stworzenie czwartej serii?

Netflix pokaże serial „Wojownik” także w Polsce. Widzowie wywalczą 4. sezon?

W drugiej połowie grudnia spółka Warner Bros. Discovery ogłosiła, że serial „Wojownik” został skasowany po trzech sezonach. Ku niezadowoleniu wielu wiernych widzów produkcja nie otrzyma więc  zamówienia na czwarty sezon i pozostanie z otwartym zakończeniem. Pojawiło się jednak światełko w tunelu, którym ponownie okazała się platforma streamingowa Netflix. W ostatnich miesiącach Warner wyjątkowo mocno współpracuje ze streamingowym gigantem i sprzedaje mu prawa do wielu swoich popularnych seriali.

Tak samo stało się w przypadku „Wojownika”. Netflix zapewnił sobie możliwość pokazywania wszystkich dotychczasowych sezonów i wiemy już, że produkcja zawita też do polskiej oferty serwisu. Potwierdzono właśnie, że „Wojownik” trafi do polskiego Netfliksa dokładnie 16 lutego. Podobnie jak w przypadku poprzednich sprzedanych licencji serial pozostanie jednocześnie w ofercie serwisu HBO Max.

Sprawdź też: John Boyega zastąpi Denzela Washingtona w prequelu „Księgi ocalenia”!

Wojownik kiedy 4 sezon

Pojawiły się więc sugestie, że dobre przyjęcie produkcji przez widownię Netfliksa może finalnie zaowocować zamówieniem czwartego sezonu przez streamingowego giganta, który już niejednokrotnie ratował seriale anulowane przez inne serwisy i stacje. W przypadku „Wojownika” chęć do tworzenia dalszych sezonów deklarowali wielokrotnie twórcy serialu.

Evan Endicott i Josh Stoddard przekonywali, że mają wiele pomysłów na to, jak mogłaby potoczyć się fabuła i wyrażali nadzieje na to, że serial zostanie przedłużony na kolejny sezon, co pozwoli im na zrealizowanie planów. Serial zebrał przez trzy sezony spore grono wiernych widzów, ale oglądalność nie była na wystarczającym poziomie, co skłoniło włodarzy Warnera do podjęcia decyzji o anulowaniu planów na dalsze sezony. 

zdj.