Na nowy odcinek „Outlandera” poczekamy dłużej. Finał pierwszej połowy sezonu opóźniony

Nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich wyczekujących z niecierpliwością kolejnych przygód Claire i Jamiego. Ostatni odcinek pierwszej połowy siódmego sezonu nie trafi w sobotę na platformę Netflix. Finał zaliczy tygodniowe opóźnienie.

Outlander” sezon 7 odcinek 8 – kiedy premiera na Netflix?

Siódmy sezon „Outlandera” ma składać się z 16 odcinków i wynagrodzić tym samym widzom zdecydowanie krótszy szósty sezon, ale nowa seria została podzielona na dwie część liczące sobie po osiem epizodów. Pierwsze siedem odcinków debiutowało w tygodniowych odstępach, ale na finałowy rozdział pierwszej połowy niestety trzeba będzie poczekać dłużej.

Ósmy odcinek siódmego sezonu pod tytułem „Turning Points” zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych dopiero 11 sierpnia. W Polsce odcinek dostępny będzie na platformie Netflix dzień po premierze w USA, czyli 12 sierpnia. Druga część siódmego sezonu „Outlandera” nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale trzeba będzie poczekać na nią przynajmniej kilka miesięcy.

Koniecznie sprawdź: Wszystko, co wiemy o 7. sezonie „Outlandera”. Premiera, bohaterowie, fabuła. Co dalej z serialem?

Nowy sezon bazuje na książkach „Tchnienie śniegu i popiołu” oraz „Kość z kości” autorstwa Diany Gabaldon. Co wydarzy się w finałowym odcinku pierwszej połowy nowego sezonu? Jamie musi stanąć do walki w kolejnej kluczowej drugiej bitwie pod Saratogą. Tymczasem Roger i Brianna zaczynają szukać Jemmy'ego.

zdj. STARZ