Na taką adaptację „Fallouta” czekali fani! Mamy pełny zwiastun serialu Prime Video

Wygląda na to, że platforma Prime Video ma na rękach prawdziwy hit – a przynajmniej do takiego wniosku skłania pokazany właśnie pełny zwiastun „Fallouta”. Zobaczcie jak zapowiada się adaptacja kultowych gier Bethesdy.

Jaka piękna postapokalipsa. Serialowy „Fallout” z premierą za miesiąc

Serial „Fallout” nie będzie adaptacją żadnej z dotychczasowych gier i przedstawi samodzielną historię osadzoną w świecie wykreowanym w jednej z najwspanialszych serii gier wideo wszech czasów. Produkcja zapowiadana jest jako opowieść o posiadaniu i nieposiadaniu w świecie, w którym nie ma już prawie nic do stracenia. 200 lat po apokalipsie mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni powrócić do napromieniowanego piekła, które pozostawili ich przodkowie i są zszokowani odkryciem niesamowicie złożonego, radośnie dziwnego i bardzo brutalnego wszechświata, który na nich czeka.

Premierę serialu „Fallout” na platformie Prime Video zapowiedziano już na 11 kwietnia. Wcześniej produkcja miała debiutować dzień później.

W obsadzie serialu znaleźli się Moisés Arias („Król Staten Island”), Kyle MacLachlan („Twin Peaks”), Sarita Choudhury („Homeland”), Michael Emerson („Impersonalni”), Leslie Uggams („Deadpool”), Frances Turner („The Boys”), Dave Register („Heightened”), Zach Cherry („Severance”), Johnny Pemberton („Ant-Man”), Rodrigo Luzzi („Dead Ringers”), Annabel O'Hagan („Prawo i porządek: SVU”) i Xelia Mendes-Jones („Koło czasu”).

Sprawdź też: Denis Villeneuve spełnił marzenie umierającego fana. Pokazał mu „Diunę 2” dwa miesiące wcześniej

Twórcami serialu są Jonathan Nolan i jego żona, Lisa Joy pracujący w poprzednich latach nad produkcją „Westworld”. W rolach głównych występują Ella Purnell i Walton Goggins, Kyle MacLachlan („Twin Peaks”). Jako główni scenarzyści nad projektem czuwają zaś Geneva Robertson-Dworet („Tomb Raider”) i Graham Wagner („Dolina Krzemowa”).

zdj. Amazon Prime Video