Na te seriale czekacie. Niedługo trafią do polskiego HBO Max

Mamy dla Was informacje na temat pierwszy wrześniowych premier od HBO Max. Na początku przyszłego miesiąca do oferty serwisu trafią dwa seriale wyczekiwane przez wielu widzów. Będą to nowy sezon produkcji „Rodzice” oraz nowość „Twisted Metal”.

Serial „Rodzice” powróci z czwartym sezonem na HBO Max we wrześniu!

Głównymi bohaterami są Paul (Freeman) i Ally (Haggard), którzy nie tylko muszą godzić obowiązki związane z wychowaniem dwójki dzieci ze sprawami zawodowymi, ale również zmagać się z problemami finansowymi i pozostałymi wyzwaniami codzienności. W czwartym sezonie wracamy do naszych bohaterów po pięciu latach od momentu, w którym to Paul i Ally byli na skraju rozstania, a Jim i Jackie pogrążyli się w chaosie.

Serial „Rodzice” powróci do Polski 5 września. Premierowo pokazane zostaną cztery odcinki nowej serii. Kolejne będą debiutowały co tydzień.

Sprawdź też: OGROMNA czystka na HBO Max. Zniknie ponad 50 filmów, a TEGO tytułu nie możesz przegapić.

Twórcami produkcji przedstawiającej rodzicielstwo w krzywym zwierciadle są Freeman, Chris Addison oraz Simon Blackwell. Wraz z odtwórcami ról głównych obsadę „Rodziców” tworzą m.in. Stella Gonet, Eve Prenelle, Alex Eastwood, Joanna Bacon i Patrick Baladi

 

Serial „Twisted Metal” pojawi się w Polsce we wrześniu

Od 6 września na platformie HBO Max dostępny będzie serial „Twisted Metal”. Produkcja jest odcinkową adaptacją gry o tym samym tytule, w której główną rolę zagrał Anthony Mackie, czyli nowy Kapitan Ameryka z MCU. W dniu premiery do oferty trafi cały sezon składający się z 10 odcinków.

Głównym bohaterem serialu jest John Doe, kierowca, który otrzymuje ostatnią szansę na lepsze życie. Jeśli chce stanąć na nogi, musi podjąć się niebezpiecznej misji przewiezienia tajemniczej przesyłki przez postapokaliptyczne bezdroża. John oraz jego pomocnik szybko trafiają na celownik innych kierowców, którzy chcą przejąć ich ładunek

Sprawdź też: Dwa kinowe HITY od dzisiaj do obejrzenia online! Który wybierzesz?

Serialowa wersja klauna Sweet Tootha opisana została jako „przezabawny, choć i przerażający osiłek, obłąkany seryjny zabójca i miłośnik chaosu, który wykorzystuje miasto Lost Vegas, jako swój prywatny teren łowiecki”. Postać do życia powołali: wrestler Samoa Joe oraz znany z animacji   „BoJack Horseman” i „LEGO Batman” Will Arnett, który użyczył mu głosu.

zdj. HBO Max