Na tego akcyjniaka czekaliście! Ostatnia część „Bez litości” szybko trafiła na VOD

Na platformach VOD mamy dzisiaj głośną premierę, która zainteresuje wszystkich fanów kina akcji. Z poziomu domowej kanapy obejrzeć możecie już film „Bez litości 3: Ostatni rozdział” z Denzelem Washingtonem. To kolejna produkcja, która w szybkim tempie przeniosła się z kin na ekrany telewizorów.

Bez litości 3: Ostatni rozdział” do obejrzenia na VOD

  • Film „Bez litości 3: Ostatni rozdział” dostępny jest w polskich serwisach VOD od 7 listopada.
  • W streamingu w pierwszej kolejności film pojawi się na HBO Max. Stanie się to jednak dopiero w pierwszych miesiącach 2024 roku.
  • Trzecia część serii „Bez litości” dostępna jest w tej chwili do obejrzenia w serwisach Rakuten, Prime Video i iTunes.

 

Kiedy „Bez litości 3” trafi na Netflix? Najpierw premiera na HBO Max

Wytwórnia Sony Pictures nie zwlekała zbyt długo z przeniesieniem swojej kinowej premiery do cyfrowej dystrybucji. Trzecia i jednocześnie finałowa odsłona filmowej serii akcji „Bez litości” wchodziła do kin 1 września, a już dzisiaj, 7 listopada dostępna jest w serwisach VOD. Film dobrze poradził sobie w kinach i zebrał od widzów 185,9 mln dolarów, co jest co prawda najgorszym wynikiem serii, ale słabszym od dwóch poprzednich części zaledwie o kilka milionów.

Na ten moment film pojawił się do wykupienia w serwisach VOD takich jak: Prime Video, iTunes i Rakuten. Ostatni z nich zapewnia widzom dostęp do wersji w rozdzielczości 4K. Jeśli zastanawiacie się, kiedy „Bez litości 3” trafi do serwisów VOD, to na razie nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery. Z naszych informacji wynika jednak, że stanie się to najwcześniej w okolicach lutego 2024 roku. Film w pierwszej kolejności zawita w Polsce na platformę HBO Max. Do katalogu platformy Netflix zawita najwcześniej w 2025 roku.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Sony Pictures