Na ten horror w streamingu długo czekaliśmy. W końcu trafi na Netflix!

Mamy świetne wiadomości dla wszystkich fanów slasherów. W końcu doczekamy się w streamingu premiery horroru „Krzyk VI”. Produkcja goszcząca na początku roku na ekranach kin zmierza nareszcie do oferty platformy Netflix.

Krzyk VI” w końcu zmierza do streamingu. Premiera na Netflix w lipcu

W marcu tego roku do polskich kin zawitała szósta już odsłona jednego z najpopularniejszego slashera w historii kina. Wszyscy fani „Krzyku” od wielu tygodni zastanawiali się jednak, kiedy produkcja dostępna będzie w końcu w streamingu. Teraz wszystko stało się jasne i wiemy, że „Krzyk VI” trafi w lipcu do oferty serwisu Netflix. Premiera została wyznaczona dokładnie na 8 lipca. Produkcja trafi więc na platformę niecałe cztery miesiące po debiucie w kinach (10 marca).

Sprawdź też: Kiedy i gdzie „Spider-Man: Poprzez multiwersum” pojawi się w streamingu?

Nowy Jork to nowe zasady. W wielomilionowym mieście nikt nie usłyszy twojego krzyku… Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

W obsadzie filmu „Krzyk 6” są: Samara Weaving („Zabawa w pochowanego”), Hayden Panettiere, Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Jenna Ortega  i Dermot Mulroney.

zdj. Netflix