Na ten serial czekacie! Drugi sezon „Arcane” od Netfliksa dostał zapowiedź!

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź długo wyczekiwanego drugiego sezonu serialu „Arcane” bazującego na świecie wykreowanym w grze „League of Legends”. Kiedy produkcja wróci z nowymi odcinkami?

Arcane” wróci w listopadzie na Netflix. Mamy pierwszą zapowiedź

Pierwsza seria serialu „Arcane” opowiada o delikatnej równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun. Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun — nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory. Rywalizacja między nimi rozdziela rodziny i przyjaciół. W wydarzenia te wplątane zostają dwie siostry Vi i Jinx.

Sprawdź też: Co obejrzeć w weekend? Serial z Emmą Stone, film science fiction i inne nowości [LISTA].

Drugi sezon serialu „Arcane” pojawi się na platformie Netflix w listopadzie 2024 roku. To oznacza, ze nowe odcinki zadebiutują trzy lata to premierze pierwszej serii. Może się to wydawać długim okresem, ale pamiętajmy, że przygotowanie debiutanckich odcinków, które pojawiły się w listopadzie 2021 roku, zajęło aż 6 lat.

W drugim sezonie do swoich ról z poprzednich odcinków wracają: Hailee Steinfeld (Vi), Ella Purnell (Jinx) i Katie Leung (Caitlyn Kiramman). Niedługo poznamy nowych członków obsady oraz pierwsze szczegóły fabuły drugiego sezonu.

zdj. Netflix