Nadchodzi kolejna szalona kreacja Nicolasa Cage’a. Zobaczcie zwiastun thrillera „Sympathy for the Devil”

Wytwórnia RLJE pokazała w końcu zwiastun nowego widowiska z główną rolą Nicolasa Cage'a. Psychologiczny thriller „Sympathy for the Devil” zadebiutuje za oceanem już w te wakacje. Za reżyserię odpowiada Yuval Adler („Sekrety z przeszłości”). 

Produkcja, która połączy na ekranie Cage'a i Joela Kinnamana („Altered Carbon”, „For All Mankind”) opowie historię mężczyzny znanego tylko jako Kierowca. Bohater trafia w sam środek niebezpiecznej rozgrywki, gdy z przymusu przyjmuje zadanie przewiezienia tajemniczego mężczyzny, określonego mianem Pasażera. Scenariusz do filmu napisał Luke Paradise.

„To będzie prawdziwe tour de force z udziałem dwóch niezwykłych aktorów” – opowiadał o filmie producent Allan Unagar. „Będąc uznanym filmowcem, Yuval zgromadził idealną obsadę i zapewnił unikalną i naturalistyczną wizję. Ten projekt z pewnością porwie widownie”.

Sprawdź też: Mamy pierwsze szczegóły o rom-comie z Florence Pugh i Andrew Garfieldem. Prawa do filmu zakupiło A24

Amerykańska premiera filmu odbędzie się dokładnie 28 lipca tego roku. Na chwilę obecną nie ujawniono, kiedy film będą mogli zobaczyć polscy widzowie.

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. RLJE