Nadchodzi następne pokolenie „Małych agentów”. Pierwszy zwiastun rebootu Netfliksa

Netflix rozpoczyna promowanie „Spy Kids: Armaggeddon”, czyli nowego widowiska z cyklu popularnych niegdyś familijnych przygodówek „Mali agenci”. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun nowego filmu. Potwierdzono też datę premiery w ofercie streamera.

Przypomnijmy, że Robert Rodriguez, który wraz z nowym filmem po latach powrócił za kamerę cyklu o małych agentach, powołał serię do życia jeszcze w 2001 roku i czuwał nad nią przy kolejnych trzech odsłonach. Producentami wykonawczymi nowej części zostali Gary Barber i Peter Oillataguerre ze studia SpyglassW głównej obsadzie widowiska są Everly Carganilla („Dzień na tak”, „Pani dziekan”, „Afterparty”) i debiutujący na ekranie Connor Esterson. W roli rodziców głównych bohaterów pojawią się z kolei Gina Rodriguez („Gdy sen nie nadchodzi”, „Ktoś wyjątkowy”, „Anihilacja”) i Zachary Levi („Shazam!”, „American Underdog”, „Wspaniała pani Maisel”).

Sprawdź też: Fani chcą, żeby to on zagrał Batmana. Z pomocą przyszła sztuczna inteligencja [FANART]

Przypomnijmy, że pierwszy film serii opowiadał o Carmen i Juni Cortezach (Alexa PenaVega i Daryl Sabara), dwójce dzieciaków niezdających sobie sprawy, że ich rodzice (Antonio Banderas i Carla Gugino) superszpiegami. Z czasem dzieci Cortezów dołączyły do rodzinnego biznesu i stanęły do walki z groźnymi złoczyńcami. Nowa część będzie podążała ścieżką wyznaczoną przez oryginał i opowie o dzieciach najlepszych tajnych agentów, które nieświadomie pomagają potężnemu programiście uwolnić wirus komputerowy, który daje mu kontrolę nad całą technologią. To sprawia, że same muszą zostać szpiegami, aby uratować nie tylko swoich rodziców, ale także cały świat.

Netflix zaplanował premierę „Spy Kids: Armaggeddon” na 22 września.

Mali agenci nowy film Netfliksa .JPG

Mali agenci nowy film Netfliksa 2.JPG

zdj. Netflix / Dimension Films