To oni zastąpią Angelinę Jolie i Brada Pitta. Przed Wami nowa wersja „Pana i Pani Smith”

Prime Video pokazało pierwszy zwiastun swojej przyszłorocznej serii będącej nową interpretacją „Pana i Pani Smith”. W serialu kreacje małżonków-zabójców od Brada Pitta i Angeliny Jolie przejmują Donald Glover („Atlanta”) oraz Maya Erskine („Obi-Wan Kenobi”).

Nadchodzi serialowa wersja „Pana i Pani Smith”. Zwiastun przedstawia nowych małżonków-zabójców

W serialowej wersji „Pana i Pani Smith” zobaczymy odświeżoną historię małżeństwa, które poznaliśmy w głośnej komedii akcji z 2005 roku o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół pary znudzonych małżonków, którzy dowiadują się, że oboje są zabójcami wynajętymi przez konkurencyjne agencje.

Obok wcielających się w główne role Donalda Glovera i Mayi Erskine w gwiazdorskiej obsadzie są też Alexander Skarsgård („Sukcesja”), Sarah Paulson („American Horror Story”), Michaela Coel („Mogę cię zniszczyć”), John Turturro („Big Lebowski”), Paul Dano („The Batman”), Wagner Moura („Narcos”),  Parker Posey („Schody”), Ron Perlman („Zaułek koszmarów”), Eiza Gonzalez („Baby Driver”), Sharon Horgan („Nieznośny ciężar wielkiego talentu”), Ursula Corbero („Dom z papieru”) oraz Billy Campbell („Cardinal”).

Kiedy premiera nowej wersji „Pana i Pani Smith”?

Pan i pani Smith Donald Glover Maya Erskine

Donald Glover jest współtwórcą i producentem wykonawczym „Pana i Pani Smith” w ramach umowy z Amazon Studios. W jednym wywiadów z ostatniego miesiąca gwiazdor „Atlanty” przyznał, że serialowa reinterpretacja opowieści o parze zabójców będzie zupełnia odrębna od filmowego pierwowzoru i przedstawi głębszą opowieść poświęconą współczesnym związkom i małżeństwom. „Dlaczego ludzie jeszcze za siebie wychodzą? I tak połowa z tych związków kończy się rozwodem. Jaki jest tego cel?” – pytał Glover, przybliżając temat serialowego remake'u. „Skupimy się na tym, czym małżeństwo rzeczywiście jest, na zaufaniu, na pracy zespołowej, na samotności”. 

Jako showrunnerka nad tytułem czuwa współtwórczyni Francesca Sloane („Atlanta”, „Fargo”), która sprawuje również funkcję producentki wykonawczej.

Premiera serialu w ofercie platformy streamingowej Amazona odbędzie się dokładnie 2 lutego przyszłego roku.

Zdj. Prime Video