„Naga broń” wróci z nowym filmem! Liam Neeson następcą Lesliego Nielsena

Kultowa komedia policyjna, której gwiazdorem był Leslie Nielsen, powróci w nowej odsłonie! Studio Paramount Pictures wyznaczyło już datę premiery nowej wersji „Nagiej broni” parodiującej sensacyjne filmy i seriale. Główną rolę zagra Liam Neeson.

Liam Neeson gwiazdą nowej „Nagiej broni

O pomyśle na zrealizowanie nowej wersji „Nagiej broni” jeszcze w styczniu 2021 roku wspomniał sam Liam Neeson. Gwiazdor stwierdził wtedy, że studio Paramount Pictures zwróciło się do niego z propozycją zagrania głównej roli w odświeżonej wersji kultowej produkcji. Niecałe dwa lata później, w październiku 2022 roku otrzymaliśmy potwierdzenie, że film faktycznie doczeka się realizacji i że prace cały czas posuwają się do przodu.

Teraz Paramount Pictures wyznaczyło daty premier kilku nadchodzących filmów i wśród nich znalazła się także nowa wersja komedii „Naga broń”. Film trafi do kin już 28 lipca 2025 roku.

Sprawdź też: Rebecca Ferguson musiała się bronić na planie. Kazała napastliwemu aktorowi się odp*****lić.

Naga Bron

Wcześniejsze przecieki sugerowały, że bohaterem filmu może być syn Franka Drebina, w którego wcielał się przez lata Leslie Nielsen. Oryginalna seria doczekała się trzech kinowych produkcji. Pierwsza z nich zadebiutowała na ekranie w 1988 roku i bazowała na serialu „Police Squad!” z 1982 roku, który ostatecznie został anulowany już po 6 odcinkach

Jako reżyser nad produkcją czuwa Akiva Schaffer, który ostatnio wprowadził na platformę Disney+ film „Chip i Dale: Brygada RR”. Wcześniej pracował natomiast przy programie „Saturday Night Live”. Scenariusz napisali Dan Gregor i Doug Mand pracujący z reżyserem przy wspomnianej produkcji Disneya.

zdj. Paramount Pictures