Nagranie z planu „Thor: Love & Thunder” ujawnia, kogo zagrają Matt Damon i Luke Hemsworth

Dzięki nowym zdjęciom i nagraniom z planu „Thor: Love & Thunder”, dowiedzieliśmy się jakie role odegrają w filmie Matt Damon i Luke Hemsworth. Wygląda, że obaj raz jeszcze wcielą się w asgardzkich aktorów.

Na zdjęciu pokazanym w sieci widzimy Damona i Hemswortha ubranych tak samo, jak Thor (Chris Hemsworth) i Loki (Tom Hiddleston) w znanej z poprzedniego filmu scenie śmierci Odyna. Przebranie oznacza najpewniej, że obaj wezmą udział w sztuce odtwarzającej ostatnie spotkanie z Wszechojcem z „Thor: Ragnarok”. 

Przypomnijmy, że nie tak dawno mówiło się, że Damon może mieć w filmie nieco większą rolę do odegrania, ale nowa fotka i nagranie z planu z planu zdaje się sugerować, że zarówno on jak i Luke Hemsworth powrócą zaledwie i aż w ramach komediowego cameo. Co ciekawe, na zdjęciach zobaczymy też Melissę McCarthy, która na potrzeby filmowanej sztuki wciela się w rolę Heli

Czwarty „Thor” będzie czerpał z komiksowej serii „The Mighty Thor” stworzonej przez Jasona Aarona, w której Jane Foster podniosła młot Thora i była chora na raka. Z powodu epidemii koronawirusa Marvel musiał przesunąć premierę filmu z 5 listopada 2021 roku na 28 lutego 2022 roku, a następnie na 6 maja 2022 roku. W obsadzie produkcji jest także Jaimie Alexander, którą ponownie zobaczymy w roli Lady Sif, znanej fanom pierwszego i drugiego Thora”. W głównej obsadzie pojawią się także Tessa Thompson, Natalie Portman i Christian Bale.

zdj. Marvel Studios