
Wraca najbardziej brutalna seria horrorowa ostatnich lat. Na kilka miesięcy przed kinową premierą doczekaliśmy się zwiastuna trzeciej części „Terrifiera”. Zobaczcie, jak zapowiada się ostatnia część krwawej makabrycznej trylogii, w której zniszczenie sieje Art The Clown.
„Terrifier” wróci do kin na Halloween
Wraz z rozpoczęciem Comic-Conu w San Diego do sieci trafił pierwszy zwiastun „Terrifier 3”, który daje nam próbkę kolejnej rzezi w klimacie Bożego Narodzenia. W materiale możecie zobaczyć Arta Klauna szalejącego z piłą łańcuchową, a także triumfalny powrót Sienny i Wiktoria.
Nad nową odsłoną „Terrifiera” ponownie czuwają scenarzysta i reżyser Damien Leone oraz producent Phil Falcone. Akcja produkcji rozegra się w dniach poprzedzających Boże Narodzenie. Kultowy już klaun-zabójca ponownie nawiedzi spokojną okolicę Miles County i zakłóci spokój mieszkańców szykujących się do Wigilii.
Sprawdź też: Nowy Batman wybrany? Glen Powell podkręca spekulacje łączące go z rolą Mrocznego Rycerza.
Trzecia część slashera powstała przy znacznie większym budżecie. Po kasowym sukcesie drugiej odsłony, na którą wydano 250 tys. dolarów, na trójkę przeznaczona została kwota przekraczająca 1 mln dolarów. Przypomnijmy, że „Terrifier 2. Masakra w Święta” zarobił w Stanach Zjednoczonych ponad 10 milionów dolarów, a po dołożeniu wyniku z rynków zagranicznych na jego koncie znalazło się 15 mln dolarów.
W roli Arta w trzeciej części cyklu powrócił oczywiście David Howard Thornton. Rolę Sienny z ostatniego filmu powtórzyła natomiast Lauren LaVera. Film trafi na ekrany dokładnie 25 października tego roku. Tego samego dnia film pojawi się też w polskich kinach.
zdj.