Najlepiej oceniany serial zeszłego roku powraca. Zwiastun drugiego sezonu „Miśka”

Drugi sezon serialu „Misiek”, który okazał się jedną z największych serialowych niespodzianek zeszłego roku, doczekał się pierwszego zwiastuna. Zobaczcie, jak zapowiadają się kolejne odcinki.

Serial „Misiek” powraca z drugim sezonem. Premiera na Disney+ z opóźnieniem

Głównym bohaterem „Miśka” jest CarmenCarmyBerzatto (w tej roli pojawia się Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo. W drugim sezonie zobaczymy, jak bohaterowie próbują założyć nową restaurację i muszą przy tym mierzyć się z gentryfikacją obszaru River North w Chicago.

Sprawdź też: „Avatar: Istota wody” w końcu trafi na Disney+. Premiera filmu Jamesa Camerona!

Wszystkie odcinki drugiego sezonu serialu „Misiek” pojawią się na platformie Disney+ 19 lipca. Od 22 czerwca serial emitowany będzie natomiast na antenie stacji FX. Pierwszy sezon produkcji może poszczycić się 100% wynikiem na Rotten Tomatoes przy 77 recenzjach. Krytycy wystawili mu średnią ocenę na poziomie 8,70 w dziesięciostopniowej skali.

W serialu zagrali także: Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson, Corey Hendrix, Matty Matheson, Richard Esteras i Jose M. Cervantes. Jednego z nowych bohaterów drugiego sezonu zagrał Bob Odenkirk.

zdj. FX