Nancy ze „Stranger Things” gwiazdą nowego dreszczowca. Tak zaczyna się koszmar od braci Russo

W sieci ukazał się nowy fragment dreszczowca „All Fun and Games”, za który jako producenci odpowiadają bracia Joe i Anthony Russo, czyli twórcy obu ostatnich części „Avengersów”. Jedną z głównych ról zagrała z kolei Natalia Dyer, znana z roli Nancy w „Stranger Things”.

All Fun and Games” ma przyjrzeć się okrutnym praktykom wpisanym w liczne dziecięce gry – w rodzaju zabawy „w chowanego” – i przedstawić scenariusz, w którym jedna z takich z pozoru niewinnych rozgrywek przybiera niezmiernie groźny obrót. Fabuła śledzi losy dwójki dzieci, które podczas zabawy ze swoim sadystycznym starszym kuzynem, budzą okrutną istotę znaną jako The Skarrow.

Obok aktorki ze „Stranger Things” na pierwszym planie „All Fun and Games” znajdą się tacy aktorzy jak Asa Butterfield („Sex Education”), Benjamin Evan Ainsworth („Nawiedzony dwór w Bly”), Keith David („Coś”), Kolton Stewart („Locke & Key”) oraz Annabeth Gish („Nocna msza”).

Sprawdź też: Marvel nie przejmuje się ocenami fanów. Najbardziej kontrowersyjny serial MCU dostanie 2. sezon?

Za kamerą stanęli Ari Costa i Eren Celeboglu. Dla jednego i drugiego film jest pełnometrażowym reżyserskim debiutem. W dotychczasowym dorobku Costy są głównie stanowska producenckie (pełnił je między innymi przy „Avengersach: Końcu gry” oraz obu częściach netfliksowego hitu „Tyler Rake” z Chrisem Hemsworthem). Z kolei Eren Celeboglu współpracował jako asystent przy kultowym sitcomie „Hoży doktorzy”. Obaj początkujący twórcy odpowiadają też za scenariusz filmu.

Premiera „All Fun and Games” odbędzie się w wybranych kinach za oceanem i równocześnie w serwisach VOD. Debiut produkcji zaplanowano na 1 września. Poniżej pierwszy zwiastun filmu.

zdj. Vertical