Marvel nie przejmuje się ocenami fanów. Najbardziej kontrowersyjny serial MCU dostanie 2. sezon?!

Najbardziej polaryzujący widzów i krytyków serial Marvela doczeka się najpewniej drugiego sezonu. Najnowsze przecieki z Disneya ujawniają, że platforma Disney+ pracuje już nad nowymi odcinkami produkcji „Mecenas She-Hulk”.

Mecenas She-Hulk” dostanie drugi sezon mimo fali krytyki?!

Jak dotąd jedynym aktorskim serialem Marvela od platformy Disney+, który doczekał się drugiego sezonu, jest „Loki”, ale to może się już niedługo zmienić. Według najnowszych doniesień zza kulis Marvel przygotowuje się do stworzenia drugiej serii najbardziej znienawidzonego przez część widzów serialu „Mecenas She-Hulk”. Zakulisowe doniesienia ujawniają, że prace nad nowymi odcinkami z przygodami kuzynki Bruce'a Bannera mają zostać wznowione po zakończeniu strajków scenarzystów i aktorów, które cały czas trwają w Hollywood.

Serial o She-Hulk został dobrze przyjęty przez krytyków i przy 613 tekstach zebrał 77% pozytywnych ocen. Zdecydowanie gorzej produkcja wypadła w oczach widzów, którzy wystawili jej zaledwie 32% pozytywnych głosów. Jest to aktualnie najgorszy wynik w historii dotychczasowych seriali MCU. Średnia nota na bazie ocen widowni wynosi tylko 2,1 w pięciostopniowej skali. Sami krytycy też nie oceniają „Mecenas She-Hulk” zbyt wysoko. W ich przypadku jest to 6,50 na 10. Spora część niezadowolonych widzów narzekała na nietrafiony humor serialu – wielu uznało go wręcz za zbyt głupkowaty. Jeszcze większa część widowni była mocno rozczarowana samym finałem pierwszego sezonu. Wygląda jednak na to, że Marvel nie zamierza się zbyt przejmować fatalnym przyjęciem serialu i ma plany na dalsze rozwijanie przygód tytułowej Mecenas She-Hulk.

Koniecznie sprawdź:

zdj. Miguel Lagôa / Depositphotos