Apple zaczyna marzec od mocnej premiery! Na ten film w streamingu wielu czekało!

Nowy miesiąc platforma Apple TV+ rozpoczyna od głośnej premiery filmowej. Do oferty serwisu trafił właśnie film „Napoleon”. Produkcja wyreżyserowana przez Ridleya Scotta z główną rolą Joaquina Phoenixa stała się właśnie dostępna dla widzów Apple TV Plus bez żadnych dodatkowych kosztów.

Napoleon” do obejrzenia na Apple TV+. Nowa odsłona epickiej historii

Apple zaczyna marzec od dużej filmowej premiery. W zeszłym roku studio należące do technologicznego giganta wprowadziło na duży ekran dwie produkcje od kinowych weteranów. Pierwsza z nich to „Czas krwawego księżyca” od Martina Scorsesego, a druga to „Napoleon” w reżyserii Ridleya Scotta. Pierwszy z tytułów dostępny jest w ofercie serwisu Apple TV+ już od kilku ładnych tygodni, a teraz przyszła pora na historyczne widowisko od twórcy „Obcego”.

Gdzie obejrzeć „Napoleona”. Kiedy wersja reżyserska na Apple TV Plus?

Joaquin Phoenix Napoleon

Napoleona” można już oglądać w ofercie platformy Apple TV Plus i dostęp do filmu zyskał 1 marca każdy aktywny subskrybent serwisu. Film dostępny jest bez żadnych dodatkowych opłat i pojawił się w serwisie w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HDR i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos.

Sprawdź też: Czy „Diuna 3” powstanie? Hans Zimmer pracuje już nad muzyką. Sceny po napisach w „Diunie”?

Ridley Scott przygotował też znacznie dłuższą wersję biograficznego widowiska, która liczy sobie ponad cztery godziny, ale na razie do streamingu zawitała standardowa wersja wyświetlana w kinach. Na reżyserskie cięcie trzeba będzie poczekać jeszcze kilka miesięcy. Rozszerzona wersja „Napoleona” pojawi się bowiem dopiero w drugiej połowie roku (bliżej jego końca).

zdj. Apple TV+