„Nasze magiczne Encanto” kolejną animacją Disneya w steelbooku 4K UHD

Najnowsza animacja od studia Disney, czyli „Nasze magiczne Encanto” doczeka się limitowanego steelbooka 4K UHD. Produkcja trafi na fizyczne nośniki w lutym 2022 roku.

Jak już informowaliśmy na łamach ostatniego przeglądu z serii „Co nowego na 4K UHD?”, domowy oddział studia Disney potwierdził niedawno, że animacja „Nasze magiczne Encanto” goszcząca jeszcze na ekranach kin zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na płytach Ultra HD Blu-ray już 8 lutego. Dzisiaj wiemy już, że dzień wcześniej film trafi do widzów w Wielkiej Brytanii, gdzie doczeka się między innymi limitowanego steelbooka. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to „Nasze magiczne Encanto” obejrzymy w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HDR10 oraz dźwięku Dolby Atmos. Na płycie nie znajdziemy oczywiście polskiej wersji językowej. Swój preorder na steelbooka z filmem uruchomił sklep Zavvi.

Aktualnie polska data premiery płyt z animacją nie jest jeszcze znana. Nie wiemy też, czy produkcja doczeka się w naszym kraju wydań na Blu-ray, czy może zostanie ograniczona wyłącznie do edycji DVD

Nasze magiczne encanto steelbook 4K UHD

zdj. Disney