Netflix chce powtórzyć sukces „Nie patrz w górę”. Platforma przejęła nowy film McKaya z imponującą obsadą

Po sukcesie filmu „Nie patrz w górę” platforma Netflix chce kontynuować współpracę z twórcą, którego film został drugim największym hitem w historii serwisu. Streamingowy gigant przejął prawa do pokazywania produkcji „Average Height, Average Build”, za którą odpowiada Adam McKay.

Netflix wierzy w sukces kolejnego filmu McKaya

Nowy film McKaya pod tytułem „Average Height, Average Build” przedstawi historię seryjnego zabójcy, który wdaje się w działalność polityczną celem przeforsowania ustaw sprzyjających bardziej swobodnemu popełnianiu morderstw. Projekt ma być utrzymany w charakterystycznym dla McKaya komediowym stylu, który raz jeszcze służyć będzie twórcy za satyryczny komentarz społeczno-polityczny. Reżyser ponownie skompletował imponującą obsadę. Na ekranie zobaczymy Roberta Pattinsona i Roberta Downeya Jr., Amy AdamsForesta Whitakera oraz Danielle DeadWyler.

Sprawdź też: Ruszyły zdjęcia do „Pedała”. O czym opowie nowy film z Danielem Craigiem?

Robert Downey Jr. na tropie seryjnego mordercy granego przez Roberta Pattinsona

Pattinson zagra seryjnego mordercę, który zatrudnia lobbystkę (Amy Adams) mającą przeforsować zmianę prawa na takie, które pozwoli mu uniknąć kary za popełnione zbrodnie. Z kolei Downey Jr. zagra emerytowanego policjanta, który nie poddaje się w dążeniu do ujęcia sprawcy wielu morderstw i cały czas podąża jego śladami nawet teraz kiedy morderca porzucił już swój fach.

Film „Nie patrz w górę” wygenerował na platformie Netflix niespełna 360 mln godzin wyświetlania w ciągu pierwszych czterech tygodni i zajmuje drugie miejsce w rankingu wszech czasów.

źródło: deadline.com / zdj. Warner Bros. / Marvel