Netflix mocno stawia na animacje! Te filmy i seriale niedługo zobaczymy na platformie

Netflix chce mocno rozwijać swoją ofertę animowanych produkcji i zapowiedział właśnie szereg nowych projektów, które niedługo trafią na platformę. Wśród nich znalazł się między innymi drugi sezon serialu „Arcane”, spin-off kultowej animacji „Hotel Transylwania”, serialowy „Terminator” czy serial o Larze Croft.

Na Netfliksa trafi sporo nowych animacji. Mamy zapowiedź

Platforma streamingowa Netflix będzie stawiała w najbliższych miesiącach i kolejnych latach na rozwijanie swojego katalogu animowanych produkcji i będą to tytuły kierowane zarówno do młodszej, jak i starszej widowni. Dorośli widzowie niedługo będą mogli zobaczyć niedługo między innymi nowy serial animowany przedstawiający śmiałą i niezwykle widowiskową wizję nordyckiej mitologii stworzoną przez Zacka Snydera.

Produkcja zatytułowana Zmierzch bogów trafi na platformę jeszcze w tym roku podobnie jak drugi sezon „Arcane”, hitowej produkcji bazującej na świecie wykreowanym w grze „League of Legends”, który został znakomicie przyjęty przez widzów i krytyków.

Sprawdź też: Serial o Obcym spodobał się włodarzom Disneya. Już chcą drugiego sezonu.

Jeśli chodzi o pozostałe serialowe nowości dla starszych widzów, to Netflix przygotował też swój własny serial z przygodami Lary Croft. Co warte podkreślenia, produkcja jest kontynuacją wydarzeń z najnowszej trylogii gier wideo z serii „Tomb Raider” i stanowi pomost pomiędzy wspomnianą trylogią o bardziej survivalowych przygodach Lary do czasu, w których bohaterka jest już bardziej doświadczoną poszukiwaczką przygód znaną z pierwszych gier wideo.

Inna znana marka, którą Netflix zamierza eksplorować w ramach animowanego serialu, to „Terminator”. Akcja serial od streamingowego giganta będzie osadzona w tym samym uniwersum co filmowe produkcje, ale skupi się na zupełnie nowych bohaterach i historii. Wśród ujawnionych seriali dla młodszych odbiorców znalazł się natomiast spin-off kultowej animacji „Hotel Transylwania”, który ma trafić na platformę już w 2025 roku. Netflix zapowiedział też realizację animowanego serialu opartego na filmach o Pogromcach duchów.

zdj. Netflix