Nie tylko „Rojst Millenium”. Ten serial też podbija w Polsce Netfliksa!

Od niemal tygodnia najpopularniejszym serialem w ofercie polskiego Netfliksa pozostaje rodzima produkcja „Rojst Millenium”. Uwagę polskich widzów przyciąga jednak także inna serialowa nowość dostępna w ofercie streamingowego giganta. Jak wygląda dzisiaj TOP 10 na Netflix?

Netflix TOP 10 dzisiaj Rojst Millenium liderem w Polsce

W ostatni czwartek na platformie Netflix zadebiutował ostatni sezon polskiego serialuRojst”. Finałowa odsłona serii tworzonej przez Jana Holoubka i Kaspra Bajona w mgnieniu oka opanowała ranking TOP 10 najpopularniejszych seriali na platformie i już dzień po premierze trzeci seria pod tytułem „MIllenium” stała się najchętniej oglądaną produkcją w Polsce.

Sprawdź też: HBO Max też rozpocznie walkę z udostępnianiem haseł! Koniec z dzieleniem kont.

Od sześciu dni „Rojst Millenium” utrzymuje pozycję lidera i żadna inna produkcja nie jest w stanie pozbawić go pierwszego miejsca. Dzisiaj wieczorem zobaczymy, jakie liczby dotyczące oglądalności wykręcił serial i czy okaże się on najpopularniejszą polską premierą w historii Netfliksa.

Resident Alien” sezon 2 gdzie obejrzeć? Czy pojawi się na Netflix?

resident alien sezon 2 gdzie obejrzeć

Tymczasem „Rojst Millenium” musi jednak odpierać atak ze strony innej produkcji udostępnionej niedawno w ofercie Netfliksa. Po szczeblach rankingu w ostatnich dniach pnie się „Resident Alien”, serial science fiction z Alanem Tudykiem w roli głównej.

Pierwszy sezon serialu „Resident Alien” został udostępniony w Polsce przez platformę Netflix na początku marca. Netflix pokaże też drugą serię, ale na razie nie ujawniono, kiedy się to stanie. Serial bazujący na komiksowej serii wydawnictwa Dark Horse doczekał się na razie trzech sezonów, a najnowszy z nich rozpoczął emisję w USA w połowie lutego bieżącego roku.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie jeszcze można obejrzeć „Resident Alien w Polsce, to na ten moment tytuł nie jest dostępny w żadnej innej platformie streamingowej. Nie jest też emitowany na żadnym z kanałów telewizyjnych.

Netflix TOP 10 dzisiaj (5 marca 2024 roku)

  1. „Rojst Millenium”
  2. „Resident Alien”
  3. „Furie”
  4. „Awatar: Ostatni władca wiatru”
  5. „Kicia Kocia”
  6. „Jeden dzień”
  7. „Po złej stronie torów”
  8. „Indrani Mukreja: Pogrzebana prawda”
  9. „Blood & Water”
  10. „Yellowstone”

zdj. Netflix