Nicolas Cage w kreacji z piekła rodem. Nowy plakat zapowiada psychothriller „Sympathy for the Devil”

Nicolas Cage przygotował dla widzów kolejną szaloną kreację. Do sieci trafił  właśnie nowy plakat psychologicznego dreszczowca „Sympathy for the Devil”, w którym gwiazdor „Mandy” spotka się z Joelem Kinnamanem, znanym z „Alterd Carbon” i „For All Mankind”

Produkcja, która połączy na ekranie Cage'a i Kinnamana opowie historię mężczyzny znanego tylko jako Kierowca. Bohater trafia w sam środek niebezpiecznej rozgrywki, gdy z przymusu przyjmuje zadanie przewiezienia tajemniczego mężczyzny, określonego mianem Pasażera. Scenariusz do filmu napisał Luke Paradise.

Za reżyserię odpowiada Yuval Adler („Sekrety z przeszłości”). Amerykańska premiera filmu odbędzie się już w przyszłym miesiącu, dokładnie 28 lipca. Na chwilę obecną nie ujawniono, kiedy film będą mogli zobaczyć polscy widzowie.

Sprawdź też: Evan Peters zagra z Jaredem Leto w nowej części serii „TRON”

„To będzie prawdziwe tour de force z udziałem dwóch niezwykłych aktorów” – opowiadał o filmie producent Allan Unagar. „Będąc uznanym filmowcem, Yuval zgromadził idealną obsadę i zapewnił unikalną i naturalistyczną wizję. Ten projekt z pewnością porwie widownie”.

Sympathy for the Devil Nicolas Cage plakat.JPG

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. RLJE