Nicolas Cage został seryjnym zabójcą. Pierwsza zapowiedź thrillera „Longlegs” niepokoi

Nicolas Cage niedawno zachwycił widzów swoją kreacją w surrealistycznym dramacie „Dream Scenario”, a na horyzoncie już rysuje się kolejny film z jego udziałem. Mowa o zapowiadanym od dłuższego czasu psychothrillerze „Longlegs”. W nowej produkcji studia NEON Cage, wciela się w rolę nieuchwytnego zabójcy. Zobaczcie debiutancki teaser

Agentka FBI na tropie Nicolasa Cage'a. „Longlegs” obiecuje okultystyczną intrygę

„Agentka Lee Harker, nowa obiecująca rekrutka FBI, zostaje przypisana do niewyjaśnionej sprawy pewnego seryjnego mordercy” – napisano o fabule filmu w oficjalnym opisie. „Śledztwo podjęte przez bohaterkę komplikuje się dodatkowo, gdy w sprawie pojawiają się wątki okultystyczne. Harker odkrywa też, że dzieli osobiste połączenie z bezlitosnym zabójcą. Wie też, że musi zdążyć rozwiązać sprawę nim ten upomni się o kolejną ofiarę”.

Sprawdź też: Ryan Gosling znowu poleci w kosmos. Gwiazdor zagra w nowym widowisku science fiction

W roli agentki Harker, głównej bohaterki „Longlegs”, na ekranie pojawi się amerykańska aktorka Maika Monroe, znana przede wszystkim z kreacji w filmach „Coś za mną chodzi” i „Watcher”. Obok niej i Nicolasa Cage'a w obsadzie są też Alicia Witt („The Walking Dead”), Blair Underwood („American Crime Story”), Erin Boyes („Nóż w nocnej ciszy”), Lisa Chandler („50 States of Fright”) oraz Dakota Daulby („Uczeń i mistrz”).

„Longlegs” – kiedy premiera nowego thrillera z Nicolasem Cage'em?

Scenariusz filmu napisał Oz Perkins, reżyser „Małgosi i Jasia”, „Zło we mnie” i współautor tekstu do „Chłód nadchodzi nocą”. Perkins stanął też za kamerą „Longlegs”. Wyprodukowaniem i sfinansowaniem projektu zajęła się z kolei firma C2 Motion Picture Group. Pozostałymi producentami są Saturn Films (firma należąca do samego Cage'a), Dan Kagan („Significant Other”), Brian Kavanaugh-Jones („Naznaczony”), Dave Caplan („The End We Start From”) oraz Chris Ferguson („Laleczka”).

Nowa zapowiedź filmu zdradza, że premierę zaplanowano na 12 lipca tego roku. Na chwilę obecną nie wiemy, czy i kiedy „Longlegs” trafi do polskich widzów. 

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. NEON