„Nie!”, „Bestia”, „Zaginione miasto” i „DC Liga Super-Pets” w Polsce na DVD i Blu-ray. Zapowiedzi na listopad

W listopadzie doczekamy się polskich wydań DVD i Blu-ray z najnowszymi produkcjami wytwórni Paramount Pictures i Universal Studios. Na płyty trafią takie filmy jak „Nie!”, „Bestia”, „Zaginione miasto” oraz najnowsza animacja wytwórni Warner Bros. czyli „DC Liga Super-Pets”. Na jakie wydania możemy liczyć w polskiej dystrybucji? Poznajcie szczegóły.

Już na 9 listopada zapowiedziano premierę polskich wydań DVD i Blu-ray z animowanym filmem DC Liga Super-Pets, czyli najnowszą kinową produkcją studia Warner Bros., w której śledzimy przygody zwierzaków z supermocami. Do sprzedaży trafią wydania na dwóch nośnikach i produkcja nie będzie dostępna w naszym kraju na płytach Ultra HD Blu-ray. Polski dystrybutor przygotował dwie standardowe edycje w plastikowych opakowaniach. Na 9 listopada zaplanowana została także premiera wydań DVD i Blu-ray z romantyczną komedią „Zaginione miasto”, której gwiazdami są Channing Tatum i Sandra Bullock. Film również doczeka się tylko standardowych edycji na obydwu nośnikach. Jeśli chodzi o oryginalne ścieżki dźwiękowe, to przy obydwu tytułach możemy liczyć na format Dolby Atmos. Tego samego dnia do sprzedaży też pakiet DVD z dwoma sezonami serialu Euforia.

Sprawdź też: Trylogia „Rambo” i „Nieśmiertelny” trafią w Polsce na Blu-ray i 4K UHD. Co wiemy o wydaniach?

Na 10 listopada dystrybutor przygotował natomiast premierę polskich wydań z filmem „Nie!” w reżyserii Jordana Peele'a. Będzie to kolejna premiera dostępna wyłącznie w standardowych wydaniach DVD i Blu-ray. Na niebieskim krążku dostępna będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie Dolby Atmos. Na płycie pojawi się też polski lektor i napisy. Ostatnią premierą, która doczeka się edycji DVD i Blu-ray będzie natomiast survivalowe widowisko „Bestia” z Idrisem Elbą w roli głównej. W jego przypadku wydanie Blu-ray zapewni oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD Master Audio 7.1.

Premiery listopada na Blu-ray i DVD:

  • DC Liga Super-Pets” – premiera 9 listopada na DVD i Blu-ray
  • Euforia sezony 1-2– premiera 9 listopada na DVD
  • Zaginione miasto” – premiera 9 listopada na DVD i Blu-ray
  • Nie!” – premiera 10 listopada na DVD i Blu-ray
  • I tak po prostusezon 1 – premiera 23 listopada na DVD
  • Cliford. Wielki czerwony pies” – premiera 23 listopada na DVD
  • Bestia” – premiera 24 listopada na DVD i Blu-ray

zaginione-miasto-bd-min.jpg nie-bd-min.jpg

dc-liga-super-pets-bd-min.jpgbestia-bd-min.jpg

zdj. Universal Pictures / Galapagos