Nie martwcie się o przyszłość „The Morning Show”. Apple zamówiło czwarty sezon

Platforma  Apple TV+ nie zamierza rezygnować z jednego ze swoich flagowych seriali. Jeszcze przed premierą trzeciej serii odnowienia na czwarty sezon doczekała się produkcja „The Morning Show”.

The Morning Show dostanie czwarty sezon. A co dalej?

Serialowy dramat „The Morning Show” był jedną z pierwszych oryginalnych produkcji platformy i zyskał wierne grono odbiorców. Aktualnie czekamy jeszcze na premierę trzeciej serii, ale Apple pracuje już nad przygotowaniem czwartego sezonu. Zakulisowe doniesienia wskazują, że trwają ostatnie negocjacje dotyczące kontraktów z głównymi gwiazdami, czyli Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, którą są także producentkami serialu. W kuluarach mówi się także, że czwarty sezon nie musi być finałową odsłoną i serial „The Morning Show” może doczekać się też piątej serii. Trzeci sezon pojawi się na platformie Apple TV+ jesienią tego roku.

Sprawdź też: Kleopatra była biała – Najwyższa Rada Starożytności wydała oświadczenie w sprawie serialu Netfliksa.

W trzecim sezonie do swoich ról wracają: Julianna Marguiles, Jennifer AnistonReese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin, Marcia Gay Harden, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian i Valeria Golino. Od trzeciego sezonu w „The Morning Show pojawiać będą się również: Jon Hamm, Natalie Morales, Nicole Beharie, Tig Notaro oraz Stephen Fry

Zdjęcia do trzeciego sezonu już się zakończyły. Przypomnijmy, że między seriami nastąpiła zmiana na stanowisku showrunnerki. Miejsce Kerry Ehrin (twórczyni odpowiedzialnej za dwa pierwsze sezony) zajęła Charlotte Stoudt („House of Cards”, „Homeland”).

źródło: deadline.com / zdj. Apple TV+