Nieprzekonani do serialowego „Halo”? Pierwszy odcinek nowego sezonu obejrzycie za darmo

Wkrótce po wyemitowaniu finałowego odcinka drugiego sezonu „Halo” serwis Paramount+ podjął starania, by przyciągnąć do serialu nową grupę widzów. Na oficjalny kanał platformy trafił właśnie debiutancki odcinek ostatniej serii – obejrzycie go poniżej. 

Halo” – pierwszy odcinek 2. sezonu dostępny za darmo

 Akcja serialu będącego jedną z najchętniej oglądanych oryginalnych produkcji platformy Paramount+, a Polsce dostępnego za sprawą serwisu streamingowego SkyShowtime, rozgrywa się w XXVI wieku i opowiada o konflikcie pomiędzy ludźmi oraz teokratyczną koalicją obcych ras

Sprawdź też: Scarlett Johansson nie była pierwszym wyborem. W nowym „Jurassic World” miała zagrać inna gwiazda

W nowych odcinkach Master Chief John-117 prowadzi swoją elitarną drużynę Spartan przeciwko obcemu zagrożeniu, znanemu jako Przymierze. Gdy na opustoszałej planecie dochodzi do niespodziewanego wydarzenia, John jest przekonany, że wojna, którą dotąd toczył, wkrótce się zmieni. Postanawia zaryzykować wszystko, by udowodnić coś, w co nie wierzy nikt inny – że Przymierze przygotowuje się do ataku na największą twierdzę ludzkości. Galaktyka znajduje się na krawędzi zniszczenia, gdy John wyrusza w podróż, by odnaleźć klucz do ocalenia, lub ostatecznej zagłady ludzkości – Halo.

Co z 3. sezonem „Halo”? Obsada serialu

Halo sezon 3 kiedy 

W głównego bohatera serialowego „Halo”, czyli wspominanego Master Chiefa wciela się Pablo Schreiber znany z takich produkcji jak „Orange Is the New Black” oraz „Amerykańscy bogowie”. W obsadzie znaleźli się jeszcze Jen Taylor, znana jako głos Cortany w serii gier „Halo”, Natasha McElhone znana z serii „Californication” oraz Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Yerin Ha i Kate Kennedy.

Dodajmy, że pomimo cieplejszego przyjęcia drugiego sezonu od odcinków z 2022 roku, włodarze usługi Paramount+ nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie dalszego biegu produkcji. Solidne wyniki oglądalności „Halo” wskazują jednak, że serial najpewniej doczeka się przedłużenia. Jeszcze przed paroma laty producent wykonawczy adaptacji Justin Falvey sugerował, że w przypadku zainteresowania, twórcy mają w zanadrzu wiele opowieści, mogących zabrać fanów growego uniwersum w nieoczekiwanych kierunkach, rozgrywanych na przestrzeni kilku sezonów.

Źródło: Radio Times / zdj. Paramount Plus