Nowa wersja serialu „Bajer z Bel-Air” z pełnym zwiastunem i datą premiery

W mediach społecznościowych serwisu Peacock zadebiutował pełnoprawny zwiastun nowej wersji sitcomu „Bajer z Bel-Air”. W głównej roli pojawi się debiutujący na małym ekranie Jabari Banks. Poznaliśmy też datę premiery. Serial zadebiutuje już 13 lutego.

Oryginalny „Bajer z Bel-Air” jest bardzo popularnym w USA sitcomem stworzonym przez Andy'ego i Susan Borowitz, który emitowany był w latach 1990-1996. Gwiazdą serii był Will Smith, dla którego występ w „Fresh Prince of Bel-Air” był przepustką do wielkiej kariery. Aktor zagrał fikcyjną wersję samego siebie. Jego postać to sprytny nastolatek urodzony i wychowany w Zachodniej Filadelfii, który zostaje wysłany do bogatego wuja i ciotki w ich posiadłości w Bel-Air po tym, jak wdał się w bójkę na placu zabaw. Nowa wersja serialu została zamówiona od razu na dwa sezony, po tym jak w 2019 roku w sieci pojawił się fanowski film autorstwa Morgana Coopera. Dzieło zostało nakręcone w konwencji zwiastuna bardziej mrocznej i dramatycznej adaptacji sitcomu, która przypomina filmową twórczość Ryana Cooglera. Całość filmu dostępna jest do zobaczenia w tym miejscu

Akcja rebootu rozgrywa się w czasach współczesnych. Serial będzie śledził skomplikowaną podróż Willa z ulic Filadelfii do rezydencji w Bel-Air. Dzięki zmienionej wizji przeróbka eksplorować ma wewnętrzne konflikty, emocje i uprzedzenia, dla których zabrakło miejsca w 30-minutowym sitcomie.

 

Zdj. Peacock