Szukacie nowych bajek? Na SkyShowtime trafi „Psi Patrol: Wielki film”!

Szukacie nowej bajki dla swoich dzieciaków? Z nowością już za chwilę przybędzie najnowsza odsłona popularnego widowiska „Psi Patrol”, którego bohaterami jest ekipa uwielbianych przez przedszkolaki psiaków. Film będzie dostępny już od 26 marca na platformie SkyShowtime.

Psi Patrol: Wielki Film” gdzie obejrzeć? Nowa bajka na SkyShowtime

Pod koniec września ubiegłego roku do kin trafiła kontynuacja pierwszego kinowego „Psiego Patrolu”, który debiutował na dużym ekranie w 2021 roku. Produkcja rozszerzająca świat znany dzieciakom z popularnego serialu pokazuje nowe przygody szczeniaków z Psiego Patrolu i opowiada zupełnie nową historię pełną humoru i akcji.

Dzisiaj wiemy już, że „Psi Patrol: Wielki film” dostępny będzie na platformie SkyShowtime od 26 marca. Jego wyreżyserowaniem zajął się Cal Brunker odpowiadający także za poprzedni kinowy film serii. Razem z Bobem Barlenem odpowiada też za scenariusz i fabułę, którą opracowali wspólnie z Shanem Morrisem. W obsadzie głosowej są między innymi Dax Shepard, Tyler Perry, Yara Shahidi i Kim Kardashian.

Sprawdź też: Tak Timothée Chalamet wygląda jako legendarny muzyk! Aktor już pracuje nad nowym filmem.

Gdy magiczny meteoryt uderza w Zatokę Przygód, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce i zmieniają się w KOSMOPIESKI! Teraz czeka je jednak wielkie wyzwanie, bo Humdinger, wielki wróg Psiego Patrolu, ucieka z więzienia i we współpracy z szaloną naukowczynią Victorią Vance próbuje przejąć supermoce piesków. Los Zatoki Przygód wisi na włosku. Czy Kosmopieski powstrzymają łotrów, zanim będzie za późno?

Gdzie obejrzeć „Psi Patrol”? Aktualnie największą ofertę proponuje platforma SkyShowtime, na której znajdziecie dziewięć sezonów serialu Psi Patrol”. W serwisie Netflix dostępne są natomiast wyłącznie sezony 3-4.

zdj. SkyShowtime