Tak Timothée Chalamet wygląda jako legendarny muzyk! Aktor już pracuje nad nowym filmem

Po wielu latach oczekiwania ruszyły w końcu prace na planie filmowej biografii Boba Dylana. W roli głównej w produkcji zatytułowanej „A Complete Unknown” występuje Timothée Chalamet, którego cały czas możemy oglądać na ekranach kin w drugiej części „Diuny”. Pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z planu pokazujące, jak młody gwiazdor wypada w rol legendarnego muzyka.

Timothée Chalamet  jako Bob Dylan w filmowej biografii. Pierwsze zdjęcia

Chalamet przeżywa obecnie najlepszy okres w karierze. W grudniu zeszłego roku aktor podbijał kina dzięki filmowi „Wonka”, a od kilku tygodni święci triumfy dzięki nowej „Diunie”, która stała się już największym kinowym przebojem 2024 roku i zebrała przez trzy weekendy od widzów prawie 500 mln dolarów. Gwiazdor będzie miał okazję podtrzymać dobrą passę za sprawą kolejnego głośnego projektu, w który się właśnie zaangażował.

Od kilku dni Timothée Chalamet pracuje już na planie filmu „A Complete Unknown” będącej biografią Boba Dylana, twórcy takich hitów jak „Like A Rolling Stone” czy „Blowin' In The Wind”. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia pokazujące, jak aktor wypada w roli, a obok niego widzimy reżysera Jamesa Mangolda, który ostatnio pracował przy piątej części serii „Indiana Jones”. W dorobku reżysera są też takie produkcje jak „Logan. Wolverine” czy „Spacer po linie”.

Sprawdź też: Tym razem „Diuna 2” przegrała po zaciętej walce. „Kung Fu Panda 4” rządzi w kinach!

Film ma opowiadać o wczesnych latach Dylana, który stał się ikoną muzyki folkowej i późniejszym sprzeciwie fanów, jaki spotkał artystę, gdy ten wprowadził do swojego brzmienia elementy rockowe. Z wcześniejszych informacji dowiedzieliśmy się, że Chalamet ma osobiście wykonywać wszystkie partie wokalne.

W obsadzie filmu są także: Edward Norton („Podziemny krąg”), Elle Fanning („Wielka”) oraz Boyd Holbrook („Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”). Według serwisu IMDb z „A Complete Unknown” związali się też Monica Barbaro („Top Gun: Marverick”), Nick Offerman („The Last of Us”) oraz P.J. Byrne („Babilon”).

zdj. Warner Bros.