Nowe bohaterki „The Boys”, czyli najmądrzejsza kobieta na świecie i prawicowa ekstremistka

Już naprawdę niewiele dzieli nas od powrotu serialu „The Boys”, który jest jednym z najchętniej oglądanych tytułów goszczących na platformie streamingowej Prime Video. W nowej odsłonie tej brutalnej i wulgarnej produkcji superbohaterskiej pojawią się dwie nowe bohaterki. Oto one!

Nowe bohaterki serialu „The Boys”. Co o nich wiemy?

Za trzy tygodnie do serwisu Prime Video z nowymi odcinkami powróci serial „The Boys” i właśnie z okazji zbliżającego się debiutu czwartej serii platforma należąca do Amazona udostępniło zdjęcie przedstawiające nowy skład drużyny „superbohaterów” znanej jako Siódemka. Obok oryginalnych członków zespołu, których oglądaliśmy w poprzednich sezonach takich jak wszechpotężny Homelander, The Deep, A-Train i Black Noir (z zupełnie nową osobą kryjącą się pod maską), szeregi drużyny zasiliły dwie nowe bohaterki.

Oczywiście możemy być pewni, że nowe członkinie grupy okażą się tak samo, a może i nawet bardziej niezrównoważone i amoralne, jak niemal każdy, kto trafia do najpopularniejszego zespołu superbohaterów w tym uniwersum. Jedna z nich to Siostra Sage (Susan Heyward), której mocą jest to, że jest... najmądrzejszą osobą na świecie.

Tak o wprowadzeniu bohaterki mówił showrunner Eric Kripke w wywiadzie dla EW. „To naprawdę zabawna moc. Wiele światów z superbohaterami ma taką postać, ale w większości z nich to zazwyczaj przystojni, biali kolesie, więc chcieliśmy czarnoskórej kobiety, która wychowała się w dzielnicy o niskim statusie społeczno-ekonomicznym i przez to nikt jej, ku*wa, nie słucha. To zarówno komentarz społeczny, jak i satyra, że masz dosłownie najmądrzejszą osobę na świecie, która mogłaby wyleczyć wszystkie bolączki społeczeństwa, ale ona po prostu nie może nikogo przekonać, więc staje się zgorzkniałą mizantropką”.

Sprawdź też: Ten film podzielił Polaków. „Biała odwaga” i nowy horror do obejrzenia w streamingu!

the boys nowe bohaterki Siódemka

Druga z bohaterek to Firecracker (Valorie Curry), skrajnie prawicowa ekstremistka o dość nieskutecznych zdolnościach. „Firecracker reprezentuje zarówno członków ruchów nastawionych na spiskowe teorie, jak i skrajnie prawicowe media informacyjne. Ta postać ma zaskakującą historię, która łączy ją z niektórymi postaciami w rzeczywistym świecie”.

Czwarty sezon „The Boys” zadebiutuje w serwisie Prime Video dokładnie 13 czerwca 2024 roku. W dniu premiery udostępnione zostaną pierwsze trzy odcinki. Kolejne będą pojawiały się co tydzień, a na sezon złoży się w sumie 8 epizodów.

zdj. Amazon Prime Video