Nowe pokolenie Dżentelmenów nadchodzi. Zwiastun serialu Netfliksa

Nadchodzi premiera serialu osadzonego w uniwersum „Dżentelmenów” stworzonym przez Guya Ritchiego. W spin-offie przygotowanym dla platformy Netflix główne role zagrali Theo James („Biały Lotos”) i Kaya Scodelario („Więzień labiryntu”).

Netflix rozwinie świat „Dżentelmenów”. Zwiastun serialu od Guya Ritchiego

W serialu „Dżentelmeni” zobaczymy zupełnie nowych bohaterów i poznamy nowe zakątki przestępczego świata Wielkiej Brytanii. Głównym bohaterem produkcji jest Eddie Horniman (Theo James), któr niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość — która okazuje się imperium marihuany.

W dodatku całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.

Sprawdź też: Marzec zapowiada się obiecująco na Netflix! Premierowe hity czekają!

Obok Jamesa i Scodelario w serialu zagrali też: Giancarlo Esposito („Breaking Bad”), Harry Goodwins (znany z filmu „Journey to Hell”) oraz Ruby Sear („When Fate Calls”), Christian Di Sciullo („Pływaczki”), Daniel Ings („Lovesick”), Joey Richardson („Miłość bez końca”) i Vinnie Jones („Przekręt”). 

Jako scenarzysta, reżyser i showrunner nad serialem czuwał Guy Ritchie. Premierę serialu „Dżentelmeni” zapowiedziano na platformie Netflix już na 7 marca.

zdj. Netflix