„Nowi mutanci” w 4K z polską wersją językową na iTunes

W sklepie iTunes niespodziewanie w rozdzielczości 4K pojawił się film „Nowi mutanci”, który do tej pory dostępny był dla polskich widzów wyłącznie w niższej rozdzielczości.

Aktualizacja: Film „Nowi mutanci” dostępny był w ofercie polskiego serwisu iTunes już od dłuższego czasu.

Ostatnią produkcją z filmowego uniwersum X-Menów, której dystrybucją po przejęciu Foxa zajmował się już Disney, można obecnie nabyć w sklepie iTunes za 44,99 zł lub wypożyczyć za 14,99 zł. Jest to drugi taki przypadek w przypadku Disneya, bowiem do tej pory wszystkie filmy produkowane przez amerykańskiego giganta trafiały do sklepu wyłącznie w rozdzielczości Full HD.

Pierwszy raz o tej zaskakującej zmianie pisaliśmy w styczniu tego roku, kiedy okazało się, że film „Mulan” doczeka się wersji w rozdzielczości 4K. Niestety po kilku dniach okazało się, że była to tylko zwykła pomyłka, a nie zmiana, która miała zwiastować nową politykę Disneya na naszym rynku. O tym, jak będzie tym razem, również powinniśmy dowiedzieć się w ciągu najbliższych dni. Jeśli więc chcecie obejrzeć film „Nowi mutanci” w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision oraz dźwiękiem Dolby Atmos, to radzimy skorzystać jak najszybciej z opcji wypożyczenia.

zdj. Disney