Nowy „Detektyw” zaczyna się rozkręcać. Kiedy trzeci odcinek? Mamy zwiastun

Nowy sezon kryminalnej antologii „Detektyw” zaczyna nabierać rozpędu. Produkcja z główną rolą Jodie Foster doczekała się już dwóch odcinków, a następny epizod otrzymał właśnie zwiastun. Jak dalej potoczy się śledztwo? Zobaczcie zapowiedź trzeciego rozdziału „Krainy nocy”.

Detektyw: Kraina nocy” – kiedy trzeci odcinek na HBO Max?

Nowy rozdział serialu kryminalnego, napisany i wyreżyserowany przez Issę López opowiada historię policjantek Elizabeth Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis). Byłe partnerki muszą pokonać dzielące je różnice, aby rozwiązać sprawę tajemniczej zbrodni, gdy w fikcyjnym mieście Ennis na Alasce ośmiu naukowców obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal znika bez śladu.

W trzecim odcinku Hank prowadzi poszukiwania Clarka, a Prior pyta Danvers o sprawę morderstwa i samobójstwa, która wbiła klin między nią a Navarro. Tymczasem Navarro i Danvers szukają lokalnego fryzjera, aby uzyskać informacje na temat Annie – co prowadzi do wskazówki na temat innego byłego pracownika Tsalal. Rośnie napięcie między Danvers i jej pasierbicą Leah.

Sprawdź też: Serial o Harrym Potterze to dopiero początek! HBO Max już myśli o kolejnych seriach.

Trzeci odcinek serialu „Detektyw: Kraina nocy” zostanie wyemitowany 29 stycznia o godzinie 03:00 na antenie stacji HBO. W tym samym momencie pojawi się też w ofercie serwisu HBO Max. Odcinek zostanie pokazany ponownie na HBO tego samego dnia o godzinie 20:10. Drugi epizod nowego „Detektywa” możecie obejrzeć w każdej chwili w ofercie serwisu HBO Max z polskim lektorem lub polskimi napisami. Na cały sezon złoży się 6 odcinków.

zdj. HBO