Nowy film akcji z Henrym Cavillem obejrzycie już na VOD!

Do serwisów VOD trafiła dzisiaj nowa produkcja z Henrym Cavillem. Debiutujący na początku tego roku w kinach film od twórcy „Kingsmana” nie podbił dużego ekranu, więc jeśli nie wybraliście się na seans do kina, to dzisiaj macie okazję zobaczyć go już z poziomu swojej kanapy.

Argylle - Tajny szpieg” już do obejrzenia online. Henry Cavill jako arcyszpieg

Na początku lutego do kin trafił nowy film akcji z Henrym Cavillem w jednej z głównych ról. Prodkcja zatytułowana „Argylle - Tajny szpieg” została wyreżyserowana przez Matthew Vaughna, twórcę znanego przede wszystkim ze stworzenia filmowej serii „Kingsman”. Obok Cavilla jedną z gwiazd produkcji była popularna piosenkarka Dua Lipa.

Film został jednak fatalnie przyjęty przez krytyków i przy blisko 300 recenzjach tylko 33% tekstów ocenia go w tej chwili pozytywnie. Produkcja wyjątkowo nie spodobała się recenzentom i jej średnia nota wynosi zaledwie 4,90 w dziesięciostopniowej skali.

Sprawdź też: „Oppenheimer” w końcu w streamingu! Ten tydzień to wysyp wielkich premier!

Katastrofalne przyjęcie przez ogół krytyków sprawił, że „Argylle” nie poradził sobie dobrze w kinach. Widzowie też nie stali się fanami filmu i ostatecznie wpłacili do kin 95 mln dolarów. Budżet filmu miał wynieść około 200 mln dolarów, ale produkcja została nabyta przez Apple z myślą o premierze wyłącznie w streamingu i dopiero później na jego dystrybucję kinową zdecydowało się studio Universal Pictures.

Kiedy „Argylle” trafi na Apple TV+?

Argylle Tajny szpieg

Na razie film nie trafił jeszcze do serwisu Apple TV+, ale można go od dzisiaj obejrzeć na platformach VOD takich jak  iTunes, Rakuten, a także Prime Video i Premiery CANAL+. W pierwszych trzech serwisach film znajdziecie w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HDR. Cena wypożyczenia takiej wersji wynosi na ten moment 49,99 zł.

Biorąc pod uwagę to, w jakim terminie do serwisu Apple TV+ trafiały poprzednie oryginalne filmu tego serwisu, możemy zakładać, że „Argylle - Tajny szpieg” zawita do streamingu na przełomie kwietnia i maja.

O czym opowiada film „Argylle”? Elly Conway jest samotną autorką serii bestsellerowych powieści szpiegowskich, dla której ideałem jest wieczór w domu z komputerem i kotem Alfie. Ale kiedy fabuła fikcyjnych książek Elly — które koncentrują się na tajnym agencie Argylle i jego misji rozwikłania globalnego syndykatu szpiegowskiego — zaczyna odzwierciedlać tajne działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej, spokojne wieczory w domu stają się przeszłością. W towarzystwie Aidena (Sam Rockwell), uczulonego na koty szpiega, Elly (nosząca Alfiego w plecaku) ściga się po całym świecie, aby być o krok przed Zabójcami. Granica między fikcyjnym światem Elly a prawdziwym zaczyna się zacierać

zdj. Apple / Universal Pictures