Nowy film z serii „Predator” z oficjalnym tytułem. Pierwsza grafika i data premiery

Podczas tegorocznego wydarzenia Disney Day+ studio ogłosiło pierwsze oficjalne informacje na temat nowej odsłony serii „Predator”. Poznaliśmy oficjalny tytuł filmu oraz przybliżoną datę premiery.

Disney ogłosił, że najnowszy wpis do serii zapoczątkowanej w 1987 roku będzie nosił tytuł „Prey” i trafi do widzów już latem 2022 roku. W Stanach Zjednoczonych film zadebiutuje na platformie Hulu, a w pozostałych krajach w ramach usługi Disney+ Star. Prace na planie filmu zakończono 12 września tego roku.

Nowa odsłona serii „Predator” zabierze nas do czasów przed kolonizacją Północnej Ameryki i pokaże, jak popularny łowca walczy z Indianami. Główną bohaterkę graną przez Amber Midthunder będzie wojowniczka z plemienia Komanczów, która stanie do walki z kosmicznym łowcą, aby bronić mieszkańców swojej wioski.

W filmie zagrali także Dakota Beavers i Dane DiLiegro, który najpewniej założył kostium Predatora. Film wyreżyserował Dan Trachtenberg („Cloverfield Lane 10”), który zapowiadał ostatnio, że jego produkcja będzie miała wiele wspólnego z pierwowzorem z Arnoldem Schwarzeneggerem, ale w tonie kojarzyć się będzie ze „ZjawąAlejandra G. Iñárritu.

Predator Prey

Predator Prey

zdj. Disney