Nowy film z Zendayą za chwilę wejdzie do kin. Nowa zapowiedź filmu „Challengers”

Jeszcze w tym miesiącu czeka nas premiera „Challengers”, czyli nowego filmu Luki Guadagnino. Przy tej okazji do sieci trafiła następna zapowiedź – zobaczcie, jak o filmie opowiada pierwszoplanowa obsada: Zendaya, Mike Faist i Josh O'Connor.

Premiera nowego filmu reżysera „Tamtych dni, tamtych nocy” i „Do ostatniej kości” w tym miesiącu

Zarówno za oceanem, jak i w Polsce premierę filmu „Challengers” zaplanowano na 26 kwietnia.

Główną bohaterką jest Tashi Duncan (Zendaya), która jako złote dziecko tenisa została bezkompromisową trenerką...na korcie i poza nim. Jej mąż (Mike Faist znany z między innymi „West Side Story”) jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, kiedy przeciwnikiem okazuje się inny przebrzmiały czempion Patrick (Josh O’Connor – „The Crown”) – jego były najlepszy przyjaciel i dawny chłopak Tashi. Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie sięga zenitu, Tashi musi zadać sobie pytanie, jaka będzie cena tej wygranej?

Sprawdź też: Kto się wyszczerzy w „Uśmiechnij się 2”? Ujawniono o czym opowie sequel

W „Challengers” Guadagnino najbardziej zależało na uchwyceniu fizyczności aktorów, a także zmysłowości i pożądania, które z niej wynikają – czytaliśmy w wywiadach z twórcami. „Tak wiele kryje się w samych spojrzeniach. Napięcie rośnie. Brak możliwości jego rozładowania jest czasem dobrą rzeczą” - mówiła w magazynie Empire Zendaya. „Tenis jest seksem, a film opowiada o napięciu przed i po. Seks, którego wszyscy łakną, odbywa się na korcie” - wtórował w poprzednich wywiadach Josh O'Connor

Scenariusz do produkcji napisał Justin Kuritzkes.

zdj. Warner Bros.