Nowy plakat „Armii złodziei”. Film pojawi się na Comic-Conie

Netflix zaprezentował plakat filmu „Armia złodziei” będącego spin-offem „Armii umarłych”. Produkcja skupiająca się na historii Ludwiga Dietera, włamywacza i specjalisty od sejfów będzie niedługo promowana na wirtualnym Comic-Conie.

Nowa produkcja Netfliksa promowana będzie już w tę niedzielę, 25 lipca podczas specjalnego panelu na wirtualnej edycji festiwalu Comic-Con. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego. Jedną z atrakcji będzie najprawdopodobniej premiera pierwszego zwiastuna filmu. Możemy spodziewać się także ujawnienia daty premiery.

W filmie zobaczymy, jak Dieter, kasjer z małego miasteczka, zostaje wciągnięty w przygodę życia, gdy tajemnicza kobieta rekrutuje go do grupy najbardziej poszukiwanych przez Interpol przestępców, próbujących napaść na kilka legendarnych, niemożliwych do złamania sejfów w całej Europie.

Historię do filmu stworzył Shay Hatten, scenarzysta „Armii umarłych” i „Johna Wicka 3”, a reżyserią zajął się Matthias Schweighöfer wcielający się w Ludwiga Dietera.

Nowych bohaterów zagrali: Nathalie Emmanuel („Gra o tron”), Guz Khan, Ruby O. Fee, Stuart Martin i Jonathan Cohen. Snyder był jednym z producentów.

Plakat Armia złodziei

zdj. Netflix