Nowy serial z Tomem Hollandem zmiażdżony przez krytyków. Fani ruszyli z odsieczą

Tom Holland ponownie musiał zderzyć się z wyjątkowo niekorzystnymi recenzjami. Jego najnowszy serial debiutujący w piątek na platformie Apple TV+ zebrał fatalne opinie. Z odsieczą młodemu gwiazdorowi ruszyli jednak fani. Tym samym „The Crowded Room” stał się kolejną produkcją, która mocno spolaryzowała opinie krytyków i widzów.

Krytykom nowy serial Toma Hollanda się nie spodobał. A co na to widzowie?

Gwiazdor „Spider-Manów” od Sony Pictures nie ma szczęścia do produkcji tworzonych we współpracy z platformą Apple TV+. Jego poprzedni projekt stworzony we współpracy z popularnym serwisem streamingowym, film  „Cherry” wyreżyserowany przez braci Russo, twórców dwóch ostatnich odsłon serii „Avengers” aspirował do walki o najważniejsze nagrody w filmowej branży, ale boleśnie zderzył się z recenzjami krytyków. Przy 213 recenzjach pozytywnie oceniło go tylko 37% krytyków, średnia ocena wyniosła 5,20 w dziesięciostopniowej skali.

Aktor nie zniechęcił się jednak do próbowania swoich sił w produkcjach kierowanych do streamingu i zaangażował w ambitnie zapowiadający się serial „The Crowded Room”. Niestety dla aktora, ta produkcja również została fatalnie przyjęta przez krytyków. Był to podwójnie bolesny cios dla aktora, który czuwał nad projektem także jako producent. W serwisie Rotten Tomatoes serial oceniło 30 krytyków i tylko 27% z nich miał pozytywne odczucia po seansie. Średnia ocena wynosi natomiast 4,90 w dziesięciostopniowej skali.

Sprawdź też: Ten film jest skazany na porażkę? Disney wydał na niego kolosalne pieniądze.

the crowded room oceny rt.png

Po premierze trzech pierwszych odcinków swoje zdanie na temat serialu – polski tytuł „W tłumie” – zaczęli wyrażać widzowie. Na portalu Rotten Tomatoes, gdzie swoje zdanie wyraziło już ponad 250 użytkowników, pozytywnie ocenia go aż 91% głosujących. Wyjątkowo wysoka jest także sama nota punktowa, która ukształtowała się na poziomie 4,50/5. Swoje zdanie o serialu widzowie oraz najwierniejsi fani aktora zdążyli już wyrazić także w serwisie IMDB. Ponownie jesteśmy świadkami sytuacji, w której produkcja źle przyjęta przez krytyków otrzymuje w większości najwyższą możliwą notę, która ma „zrównoważyćkiepskie recenzje. Aż 38% oddanych głosów ocenia „W tłumie” na 10/10, z kolei prawie 10% wystawiło mu ocenę 9/10. Można jednak odnieść wrażenie, że serial przypadł do gustu również tej części widowni, która nie jest bezpośrednio zaangażowana w walkę o dobre imię aktora. Całkiem spora część obserwatorów ocenia go bowiem na 7/10 lub 8/10 – jest to odpowiednio 12% i 16%. Znalazło się też kilka wyjątkowo niezadowolonych z seansu osób, lub – co prawdopodobniejsze – po prostu antyfanów Hollanda, którzy wystawili produkcji ocenę 1/10 (7,7%).

the crowded room oceny imdb.png

zdj. Xavier Collin / Depositphotos.com