Nowy sezon Waszego ulubionego serialu w końcu trafi na Netflix!

Trwające niemal rok wyczekiwanie na premierę kolejnego sezonu popularnego serialu medycznego w końcu dobiegnie końca. Widzowie platformy Netflix będą mogli zobaczyć w lipcu odcinki piątej serii serialu The Good Doctor.

Serial „The Good Doctor” w końcu wróci na Netflix. Premiera piątego sezonu w lipcu

W sierpniu zeszłego roku do oferty Netfliksa zawitał czwarty sezon serialu „The Good Doctor”. Mimo że serial wyemitował już w Stanach Zjednoczonych nawet szóstą serię, to w Polsce widzowie najpopularniejszej platformy streamingowej cały czas czekają jeszcze na debiut piątego sezonu. Mamy jednak dobrą wiadomość! Nowe odcinki zmierzają w końcu do oferty serwisu. Premiera piątego sezonu „The Good Doctor” została wyznaczona na platformie Netflix już na 13 lipca. Udostępniony zostanie w tym dniu od razu cały sezon!

Koniecznie sprawdź: Wszystko, co wiemy o 7. sezonie „Outlandera”. Premiera, bohaterowie, fabuła. Co dalej z serialem?

Netflix publikuje w naszym kraju odcinki „The Good Doctor” z kilkumiesięcznym opóźnieniem ze względu na to, że pierwszeństwo do pokazywania w Polsce produkcji, w której główną rolę gra Freddie Highmore ma platforma Viaplay. W ofercie tego serwisu możecie już oglądać nawet szósty sezon popularnej produkcji tworzonej przez ABC.

Będą kolejne sezony „The Good Doctor” i spin-off

Ostatnio serial „The Good Doctor” został oficjalnie przedłużony na siódmy sezon. Serial od dłuższego czasu pozostaje jednym z największych hitów telewizyjnych w USA i możemy zakładać, że nie jest to wcale ostatnie przedłużenie. Siódmy sezon powróci na antenę stacji ABC w sezonie 2023-2024. Sukces swojego medycznego serialu stacja chce wykorzystać nie tylko przy tworzeniu kolejnych sezonów, ale także za sprawą spin-offu.

Nowa produkcja ma zabrać widzów do środowiska prawników. Serial „The Good Lawyer” skupi się na historii Joni DeGroot, prawniczki cierpiącej na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, która niedawno broniła doktora Murpy'ego. Do swojej roli w serialu powróci Kennedy McMann oraz Felicity Huffman grająca Janet Stewart, prawniczkę z tej samej kancelarii, która reprezentowała w sądzie doktora Aarona Glassmana (Richard Schiff). Obydwie bohaterki pojawiły się w szesnastym odcinku szóstego sezonu, który był pilotażowym epizodem ich potencjalnego spin-offu.

 

zdj. Netflix