Nowy „Sok z żuka” z pierwszym plakatem. Ujawniono też tytuł filmu

W tym roku do kin trafi kontynuacja „Soku z żuka”. Druga część produkcji z 1988 roku powoli zaczyna rozkręcać swoją kampanię promocyjną. Na dobry początek studio Warner Bros. zaprezentowało nam plakat ujawniający oficjalny tytuł filmu, który jeszcze raz połączył Tima Burtona i Michaela Keatona.

Sok z żuka 2” z oficjalnym plakatem.Tytuł filmu ujawniony

Prace na planie „Soku z żuka 2” zakończono pod koniec listopada ubiegłego roku. O tym, że studio Warner Bros. chce doprowadzić do realizacji kontynuacji popularnej produkcji z końcówki lat 80. ubiegłego wieku, mówiło się od wielu lat, ale przez długi czas nie udawało się namówić wszystkich z ekipy do podjęcia się pracy przy filmie. W zeszłym roku w końcu zapadła decyzja o wejściu na plan, ale i wtedy pech nie opuszczał filmu. Zdjęcia do kontynuacji „Soku z żuka” wstrzymano a zaledwie dwa dni przed ich zakończeniem z powodu trwających strajków aktorów i scenarzystów. Ekipie dopiero późną jesienią udało się wrócić na plan, ale tym razem poszło już szybko i sprawnie.

Sprawdź też: „Pan i Pani Smith” – recenzja serialu Prime Video. Angelina Jolie i Brad Pitt mają konkurencję!

Film będzie kontynuacją kultowego filmu Burtona z 1988 roku. Do tytułowej roli wrócił Michael Keaton. Swoje role powtórzyły także Winona Ryder i Catherine O'Hara. Wśród nowych gwiazd produkcji są Jenna Ortega, Monica Bellucci, Justin Theroux oraz Willem Dafoe, który jak ujawnił niedawno, wcielił się w aktora, który występował w filmach klasy B. Po śmierci jego bohater zostaje natomiast detektywem w zaświatach. Do kin „Sok z żuka, Sok z żuka” wejdzie 6 września 2024 roku.

Beetlejuice 2

zdj. Warner Bros.