Nowy Superman będzie miał psiaka! Dziwne nagrania z planu potwierdzają plotki!

Docierają do nas kolejne materiały z planu nowego filmu o Supermanie, ale tym razem nie skupiają się one na głównym bohaterze, ale najprawdopodobniej potwierdzają, że nowy Clark Kent będzie miał psiego towarzysza. Tak przynajmniej można wytłumaczyć to, co zobaczyliśmy na nagraniach z planu.

Superman będzie miał psiego przyjaciela. Nowe nagrania z planu

Ekipa nowego widowiska o Człowieku ze stali nieprzerwanie pracuje na planie w Cleveland i dzięki temu możemy zobaczyć kolejne materiały zdradzające co nieco na temat nadchodzącego projektu Jamesa Gunna. Mimo że Superman zniknął nam z pola widzenia, to pojawiły się interesujące nagrania, które można traktować jako potwierdzenie tego, że w filmie zobaczymy pewnego superzwierzaka znanego doskonale z komiksów i animacji.

Na planie zauważony został Edi Gathegi, któremu przypadła rola herosa znanego jako Mister Terrific. Bohater pojawił się na planie sam, chociaż zachowuje się w taki sposób, jakby towarzyszył mu jakiś czworonóg. Mister Terrific wydaje się wchodzić w interakcję z postacią, której nie widzimy, co sprawiło, że wielu uznało, że bohater odgrywa sceny z psem lub innym zwierzęciem, które ma zostać stworzony na etapie postprodukcji za pomocą efektów cyfrowych.

Sprawdź też: Będziemy oglądać Netfliksa za darmo? Platforma chce wprowadzić nowe rozwiązanie.

Patrząc na ruchy i gesty Terrifica wydaje się jasne, że chodzi tutaj o psiaka Supermana, czyli Krypto, który podobnie jak jego opiekun potrafi latać, a to sugeruje ostatnie ujęcie na poniższym filmie. Dokładniejsze zdjęcie z planu pokazują dodatkowo, że Edi Gathegi trzyma podczas scen pudełko przysmaków dla psów Milk Bone, co powinno rozwiewać wszystkie wątpliwości.

W głównej obsadzie filmu są David Corenswet wcielający się w Clarka Kenta, Rachel Brosnahan grająca Lois Lane i Nicholas Hoult wcielający się w głównego złoczyńcę produkcji, czyli Lexa Luthora, a także Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirloraz Anthony Carrigan jako Metamorpho. Do kin „Superman” zawita 11 lipca 2025 roku.

zdj. Warner Bros. / DC Comics