Nowy Superman ostro przypakował na siłowni. David Corenswet na zdjęciu bez koszulki

Promocja nowego filmu o Supermanie wystartowała z przytupem. Po pokazaniu pierwszego oficjalnego zdjęcia przedstawiającego nową wersję potężnego herosa w jego pełnym kostiumie przyszła teraz pora na zaprezentowanie muskularnej sylwetki Davida Corensweta, który zastępuje w roli Supermana Henry'ego Cavilla.

Nowy odtwórca Supermana na zdjęciu bez koszulki

Do premiery nowego filmu o Supermanie został nam nieco ponad rok. Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć  pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające Davida Corensweta w pełnym stroju Człowieka ze stali. Aktor wcielający się pierwszy raz w herosa DC Comics od długich miesięcy przygotowywał się do roli i w trakcie zdjęć także dba cały czas o swoją fizyczną formę, co jego trener postanowił udowodnić wszystkim fanom za pomocą nowego zdjęcia z siłowni. Chwilę po zaprezentowaniu Supermana w jego nowym kostiumie trener Corensweta pochwalił się na Instagramie zdjęciem prezentującym jego obecną formę, którą zbudował specjalnie na potrzeby roli Człowieka ze Stali.

Po tym, jak pierwsze zdjęcie stroju nowego Supermana spotkało się z mieszanym przyjęciem wśród widzów – spora część z nich zarzucała nowemu projektowi nie tylko brak charakteryzującej kostiumy Supermana prostoty, ale też to, że strój nie leży zbyt dobrze na aktorze i pojawiają się widoczne zagniecenia i luźne części kostiumu – niektórych może do wyboru Gunna przekonać najnowsze zdjęcie aktora, który mocno nabrał mięśni i wydaje się, że nie powinien mieć problemu z wypełnieniem kostiumu.

Sprawdź też: Vin Diesel wróci jako Riddick! Kiedy premiera filmu „Riddick: Furya”?

Już przy okazji obsadzenia Corensweta w roli Clarka wielu fanów było zdania, że aktor nie ma odpowiedniej sylwetki do roli potężnego herosa, ale teraz widzimy, że po miesiącach spędzonych na siłowni zdecydowanie bardziej nadaje się do roli Supermana, chociaż i teraz nie brakuje głosów, że jego proporcje ciała nawet po nabraniu wielkiej masy nie do końca wpisują się w wymagania idealnej sylwetki.

David Corenswet nowy Superman 

zdj. Warner Bros.