O te seriale nie musicie się martwić! Netflix przedłuża dwa popularne tytuły na nowe sezony

Wbrew pozorom Netflix w ostatnim czasie nie zajmuje się jedynie kasowaniem swoich kolejnych seriali. Platforma streamingowa ogłosiła właśnie, że spokojni o przyszłość swoich ulubionych produkcji mogą być fani „Ginny & Georgia” oraz „Virgin River”.

Serial „Ginny & Georgia” przedłużony na dwa kolejne sezony!

Ginny & Georgia.jpg

Zacznijmy od tego, że Netflix zamówił dwa nowe sezony serialu „Ginny & Georgia”. Produkcja stworzona przez Sarah Lampert doczeka się zarówno trzeciego, jak i czwartego sezonu. Ostatni raz serial gościł na platformie w styczniu tego roku przy okazji debiutu drugiej serii. Nowe odcinki cieszyły się dużą popularnością wśród widzów i w pierwszy weekend wygenerowały aż 180,47 mln godzin wyświetlania. Serial przyciągnął więcej widzów niż chociażby trzeci sezon „Emily w Paryżu” i 5. sezon „Cobra Kai”. Dla porównania wspomnijmy też, że drugi sezon „Bridgertonów”, czyli jednego z największych hitów platformy, wygenerował 193,02 mln godzin.

Sprawdź też: Platforma Max nadchodzi. Oto co zaoferuje następca HBO Max.

Serial opowiada historię Ginny (Antonia Gentry), piętnastolatki, która wspólnie ze swoją 30-letnią matką Georgia (Brianne Howey) i bratem Austinem (Diesel La Torraca) osiedla się w mieście w Nowej Anglii. Ginny musi żyć ze świadomością, że własna matka jest morderczynią. Dziewczyna obarczona jest świadomością, że Kenny — jej ojczym — nie umarł z przyczyn naturalnych, musi pogodzić się nie tylko z faktem, że Georgia go zabiła, lecz także z tym, że zrobiła to, aby chronić Ginny

W obsadzie serialu są także Jennifer Robertson, Felix Mallard, Sara Waisglass, Scott Porter i Raymond Ablack. Przy okazji zamówieniu kolejnych sezonów poinformowano też, że w trzecim sezonie do ekipy serialu jako showrunnerka dołączy Sarah Glinski, zastępując Debrę J. Fisher

Virgin River” powróci z szóstym sezonem. Kiedy premiera piątej serii?

Netflix nie zamierza też rezygnować z serialu „Virgin River”. Adaptacja bestsellerowej serii książek autorstwa Robyn Carr również doczekała się przedłużenia, ale w jej przypadku jest to zamówienie tylko jednego sezonu. Streamingowy gigant zamówił szósty sezon „Virgin River” jeszcze przed premierą piątej serii, która powinna pojawić się na platformie jesienią tego roku. Ostatni raz serial pojawił się na Netfliksie w lipcu zeszłego roku i osiągnął wówczas dobry wynik. Produkcja wygenerowała w pierwszy weekend 105,44 mln godzin oglądalności.

Bohaterką serialu jest pogrążona w żałobie pielęgniarka, która chcąc zacząć wszystko od nowa przenosi się z Los Angeles do Virgin River, czyli tytułowego małego miasteczka na północy Kalifornii i odkrywa, że życie na prowincji wcale nie jest takie proste. Poniżej oficjalny opis nowych odcinków.

W głównej obsadzie serialu są: Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Colin Lawrence, Benjamin Hollingsworth, Lauren Hammersley, Grayson Gurnsey, Sarah Dugdale, Zibby Allen, Marco Grazzini, Tim Matheson, Annette O'Toole i Chase Petriw.

zdj. HayDmitriy / Depositphotos.com / Netflix