„Obecność 3: Na rozkaz diabła” i „Godzilla kontra Kong” we wrześniu na płytach. Jakie wydania dostaniemy?

We wrześniu na polskim rynku fizycznych wydań zadebiutują kolejne z ostatnich kinowych nowości studia Warner Bros. Swoich wydań doczekają się filmy „Obecności 3: Na rozkaz diabła” oraz „Godzilla kontra Kong”. Na jakie edycje możemy liczyć?

Na 1 września dystrybutor Galapagos zapowiedział premierę wydań DVD, Blu-ray i 4K UHD z filmem „Godzilla kontra Kong”. Trzecia część nowej serii o Godzilli dostępna będzie na wszystkich nośnikach w standardowych wydaniach w plastikowych opakowaniach. Film trafi na płyty 4K UHD z obrazem w rozdzielczości 4K wyposażonym w systemy obrazu HDR10, Dolby Vision i HDR10+. W przypadku ścieżki dźwiękowej możemy liczyć na format Dolby Atmos.

godzilla vs kong wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD

Na 16 września zapowiedziano natomiast premierę płyt z horrorem „Obecności 3: Na rozkaz diabła”. Produkcja doczeka się edycji na DVD i Blu-ray. W tym przypadku również możemy liczyć na standardowe wydania w plastikowych opakowaniach.

Jak już informowaliśmy, we wrześniu Galapagos wypuści do sklepów wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD z filmem Mortal Kombat oraz wydania DVD i Blu-ray z filmem Tom i Jerry. Swojego wydania DVD doczeka się we wrześniu także serial „Mare z Easttown” z Kate Winslet w roli głównej (16 września).

obecnosc 3 wydania DVD, Blu-ray

Premiery DVD, Blu-ray i 4K UHD na wrzesień:

  • „Godzilla kontra Kong” na DVD, Blu-ray i 4K UHD – premiera 1 września
  • „Mortal Kombat” na DVD, Blu-ray i 4K UHD – premiera 1 września
  • „Tom i Jerry” na DVD i Blu-ray – premiera 15 września
  • „Obecności 3: Na rozkaz diabła” na DVD i Blu-ray – premiera 16 września
  • „Mare z Easttown” na DVD – premiera 16 września

zdj. Warner Bros. / Galapagos