Obsada „Na noże 3” ma kolejną mega gwiazdę! Josh Brolin zagra w filmie Netfliksa

Netflix nie chce zostawić żadnych wątpliwości i w nowej części kryminału „Na noże” zamierza zebrać obsadę, która przyćmi poprzednie odsłony serii tworzonej przez Riana Johnsona. Najnowszą gwiazdą produkcji został właśnie Josh Brolin.

Josh Brolin uzupełnia gwiazdorską obsadę filmu „Na noże 3

Już pierwsza część „Na noże” imponowała obsadą, w której znaleźli się Daniel Craig, Christopher Plummer, Ana de Armas, Chris Evans, Michael Shannon czy Jamie Lee Curtis, a przy realizacji kontynuacji powstającej już pod sztandarem Netfliksa postawiono na porcję równie imponujących nazwisk i na ekranie mogliśmy oglądać Kate Hudson, Edward Norton, Dave Bautista i Hugh Grant.

Trzecia część chce jednak przyćmić dwie poprzednie odsłony i od kilku dobrych dni jesteśmy bombardowani kolejnymi informacjami o tym, że obsada „Wake Up Dead Man”, bo tak nazywa się trzecia odsłona detektywistycznej serii przygotowywanej przez Riana Johnsona, rośnie o kolejne głośne nazwiska. Najnowszym nabytkiem produkcji został właśnie Josh Brolin, którego niedawno mogliśmy oglądać w filmie „Diuna: część druga”.

Aktor znany także z roli Thanosa w filmach Marvela spotka na planie jednego ze swoich przeciwników z MCU. W szeregach obsady zameldował się bowiem niedawno także Jeremy Renner znany doskonale fanom Marvela z Hawkeye'a.

Sprawdź też: Oto serialowe hity czerwca: Netflix, Disney+ i SkyShowtime z mocnymi premierami na ten tydzień!

Na noże

Prace na planie ruszają lada dzień w Wielkiej Brytanii, a premiera planowana jest na platformie Netflix na 2025 rok. Jako ekscentryczny detektyw wraca oczywiście Daniel Craig. Jego bohater będzie musiał rozwiązać nową i wyjątkowo niebezpieczną sprawą morderstwa, w którą ponownie będzie zamieszana grupa oryginalnych podejrzanych.

W imponującej obsadzie filmu znajdują się obok Brolina, Rennera i Craiga także: Josh O'Connor, którego można jeszcze oglądać w kinach w filmie „Challengers”, rozkręcająca swoją karierę Cailee Spaeny, którą zobaczymy niedługo w filmie o Obcym, gwiazdor wielu serialowych produkcji Andrew Scott, gwiazda serialu „Skandal”, czyli Kerry Washington, weteranka kina Glenn Close, a także Mila Kunis.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj. Warner Bros.