Omari Hardwick na nowym zdjęciu z filmu „Armia umarłych”

W tym tygodniu na HBO GO zobaczymy Ligę Sprawiedliwości wyreżyserowaną przez Zacka Snydera, już za dwa miesiące nowy film reżysera pokaże swoim widzom Netflix. Do sieci trafiło właśnie zdjęcie przedstawiające jednego z bohaterów „Armii umarłych”.

Akcja filmu rozgrywa się w Las Vegas. Plaga zombie uderzyła w Vegas i ludzie, próbując zatrzymać wirusa w mieście, zbudowali mur z kontenerów transportowych. Miasto jednak upadło, a kilka lat później grupa najemników próbuje dokonać w mieście skoku wszech czasówW głównego bohatera produkcji wcielił się Bautista, a jego córkę zagrała Ella Purnel

Na główną obsadę filmu składają się jeszcze: Hiroyuki Sanada, którego mogliśmy oglądać w filmach Ostatni samuraj, Wolverine, a ostatnio także w Avengers: Koniec gry, oraz Omari Hardwick („Power”), Raúl Castillo („Knives Out”), Nora Arnezeder („Safe House”), Matthias Schweighöfer („Valkyrie”), Samantha Win („Wonder Woman”) i Rich Cetrone („Batman v Superman: Dawn of Justice”). 

EwnQ-sTXEAYx8zq.jpg

zdj. empireonline.com / Netflix